Digitsole - obowiązkowy gadżet na zimę! Koniec z zimnymi stopami!

Jeśli kampania na portalu Kickstarter się uda, Digitsole trafi do nas w grudniu. Idealnie!

Digitsole to nie buty na zimę, a… inteligentne wkładki. Ich największą zaletą jest to, że podgrzewa naszą stopę. Wszystkim zarządzamy za pomocą specjalnej aplikacji — na smartfonie wybieramy temperaturę i… cieszymy się gorącymi butami.

Digitsole — ratunek dla zimnych nóg

Nie muszę chyba przekonywać, że na zimne, jesienne wieczory czy też zimową aurę to najlepsze rozwiązanie? Przyda się nie tylko w trakcie drogi do pracy/szkoły, ale też podczas treningów, kiedy marzną nam stopy, a nie chcemy rezygnować z biegania czy jazdy na rowerze. Super!

Digitsole grzać może przez 7–8 godzin, więc na pewno wystarczy. A jak w końcu padnie, to wystarczy gadżet naładować za pomocą kabla USB.

Digitsole — dla ćwiczących

Wkładki to jednak nie tylko mobilny kaloryfer dla stóp, ale też urządzenie śledzące naszą aktywność. Digitsole współpracuje ze smartfonem, więc wszelkie potrzebne dane wyśle na telefon, dzięki czemu dowiemy się, ile kilometrów przebyliśmy i ile kalorii spaliliśmy.

Dobrze mieć takie statystyki pod ręką, ale jeśli dla jakiegoś powodu warto Digitsole kupić, to tylko dla ogrzewania stóp. Zimę można znieść lepiej płacąc co najmniej sto dolarów.

Zobacz również: Lodówka, która sama zamawia jedzenie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii Intel Core i7-5960X - 8-rdzeniowa bestia dla najbardziej wymagających! Moje marzenie przed IFA 2014: Inteligentny dom? Inteligentna łazienka wystarczy Mapa wszystkich urządzeń, podłączonych do Internetu Trzy zdania wystarczą: LG kończy z telewizorami plazmowymi 40% ludzi na świecie używa Internetu. Polska wcale nie wypada tak źle! Podróż do źródeł. 3 kultowe usługi i programy komputerowe z lat 90. Inteligentny zegarek? Phi! Dzięki Cicret można mieć tablet na skórze! Chcielibyście takiego ogromnego iPada? Amerykanie znów dali się nabrać jak dzieci SleeKeys - sprytna podróbka prawdziwej klawiatury. Dotykowe pisanie na iPadzie nie musi być niewygodne! 7 najciekawszych urządzeń z zakrzywionymi ekranami We Wrocławiu naładujesz smartfona na przystanku. Pomysł dobry, realizacja kuleje 70 proc. Polaków nie uważa piractwa za kradzież. Czyli wszystko w porządku? Leif - deska, dzięki której przestaniesz tęsknić za śniegiem. Snowboard w wielkim mieście Legia przegrywa na boisku, wygrywa w mediach społecznościowych. Polski klub fenomenem! Uwaga na SMS-y z prośbą o pomoc matce dziecka. To nowy sposób na naciąganie BFS-Auto - ta maszyna potrafi zeskanować całą książkę w minutę. Jak to robi? Smart Mailbox - koniec z bezsensownym sprawdzaniem skrzynki! Od razu wiadomo, że dostaliśmy list Inwigilacja, jakiej jeszcze nie było. Coca-Cola skanuje nasze zdjęcia. Wszystkie! Samolot z klocków. Tak powstaje Airbus 380, największy samolot pasażerski świata Jest moc! Red Baron: motocykl, napędzany gwiazdowym silnikiem lotniczym DrinkMate - najmniejszy alkomat świata. Za dużo wypiłeś? Zerknij na smartfon

Popularne w tym tygodniu:

Inteligentne rowery LeEco: wbudowana nawigacja, fitness tracker i komunikator Jak odzyskać hasło ukryte za gwiazdkami? DR ZĄBER Sentry: stworzona w Polsce obudowa o wymiarach konsoli Budynek, który walczy ze smogiem. Jest ratunek dla zatrutych miast! Renesans kaset magnetofonowych: trend na przekór cyfryzacji Bill Gates: kradnij pomysły, zdradzaj przyjaciół, ciężko pracuj. Tak zostaniesz miliarderem Siłownia jak starożytna galera. Ćwicz, aby dopłynąć do celu! Majsterkowanie dla zaawansowanych: Xbox One S w formie laptopa Aplikacje dla architektury x86 uruchomimy również na procesorach ARM Basslet: nadgarstkowy subwoofer pozwala poczuć odsłuchiwaną muzykę Najbardziej bezużyteczny klawisz na klawiaturze. Do czego służy? Płonące baterie w przyszłości ugasi wbudowany czynnik gaśniczy