Kolorowe robale z Japonii atakują!
Na TechnaBob pojawiła się informacja o nowym gadżecie prosto z Japonii – Hex Bugs. To nic innego jak niewielkie, każda z sześcioma nóżkami, robociki w kształcie robaków. Dostępne będą w 5 różnych kolorach, jak i nieco innym wyglądzie. Reagują na napotkane przeszkody i w prosty sposób próbują je omijać, tak jak widać to na filmie. Reagują także na dźwięk – konkretnie na klaśnięcie w dłonie – i także zmieniają wtedy kierunek. Oczywiście już wyobrażam sobie takie klekoczące małymi nóżkami na szkolnym korytarzu całe stado takich cybernetycznych robaczków, chaotycznie rozbijających się o siebie i o ściany… A jeden taki kosztuje ok. 16 dolarów.

Źródło: TechnaBob
-
http://gadzetomania.pl/2007/07/12/dla-fanow-sredniowiecza-rycerze-i-trebusz/ Dla fanów średniowiecza – rycerze i trebusz – Gadżetomania.pl – nowinki techniczne, nowinki technologiczne, nowości komputerowe
-
http://gadzetomania.pl/2009/02/25/robaczywy-doslownie-komputer/ Robaczywy (dosłownie) komputer – Gadżetomania.pl – gadżety, nowości techniczne, nowości technologiczne, nowości komputerowe


![Co łączy kupę i japoński problem nuklearny? [wideo]](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/t/135x84/2011/03/elektrownia-fukushima-135x84.jpg)



![Mitsubishi Outlander 2,2 DI-D MIVEC – dobre połączenie [wideotest]](http://s1.blomedia.pl/blog.pgd.pl/t/135x84/2012/01/DSC02578.jpg)








![Japoński manekin będzie straszył na sklepowych wystawach [wideo]](/_.gif)