Karta miniSD firmy Planex z obsługą WiFi
Firma Planex Communicatons zapowiedziała wydanie karty miniSD, która będzie obsługiwać standard IEEE 802.11b/g. Karta pojawi się na rynku pod koniec grudnia tego roku, niestety na razie tylko w Japonii.
Karta opracowana przez Planex jest wręcz idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających smartfony lub PDA bez możliwości połączenia za pomocą WiFi. Szybkość oferowana przez tego typu urządzenie osiągnie 54 Mb/s. Gadżet będzie rozprowadzany z adapterem na standard SD.
Karta miniSD LAN GW-MS54G będzie dostępna na razie tylko w Japonii. Żadnych danych o dostępności w Europie, ani o cenie gadżetu.
źródło Komórkomania: Planex oferuje kartę miniSD z funkcją LAN
-
http://tanie-rozmowy-telefoniczne.eu/karta-sim-z-routerem-wifi-na-mwc-2010-2/ Karta SIM z routerem WiFi na MWC 2010! | Tanie rozmowy telefoniczne


![Zamek na kartę otworzysz aplikacją Androida [wideo]](http://s1.blomedia.pl/gadzetomania.pl/t/135x84/2011/03/cardlock-135x84.jpg)




![10 najbrzydszych aut świata [galeria]](http://s2.blomedia.pl/www.smartdriver.pl/t/135x84/2012/01/Hyundai-Matrix_2005.jpg)



