Mobile Notetaker – mobilny „zapamiętywacz” notatek
Za 170 dolarów (plus koszty przesyłki) możecie kupić w ThinkGeek bardzo ciekawy gadżet, który zdecydowanie ułatwi Wam zapamiętywanie notatek. Mobile Notetakera wystarczy przyczepić do dowolnego bloku papieru (urządzenie obsługuje rozmiary kartkek aż do A4), a następnie po prostu zacząć notować, aby gadżet zapamiętał to, co zapisujecie w swojej pamięci (mieści się w niej do 50 kartek A4).

Zapisany tekst możecie zweryfikować na wbudowanym w urządzenie wyświetlaczu LCD. Dane z gadżetu zgrywa się oczywiście do komputera, a po przetworzeniu przez oprogramowanie OCR można je dalej edytować przy użyciu klawiatury i myszki.
Źródło i fot.: DVICE, Geek Alerts
-
Gf
-
http://blog.gsm-4u.pl/wortmann-terra-mobile-1524-%e2%80%93-budzetowiec-ale-z-windowsem/ Wortmann Terra Mobile 1524 – budżetowiec, ale z Windowsem | Blog GSM, UMT
-
http://blog.gsm-4u.pl/era-zmieni-sie-w-t-mobile/ Era zmieni się w T-Mobile? | Blog GSM, UMT







![10 najbrzydszych aut świata [galeria]](http://s2.blomedia.pl/www.smartdriver.pl/t/135x84/2012/01/Hyundai-Matrix_2005.jpg)






