Dywan dla informatyka
Pisanie na Gadżetomanii o dywanie wydaje się co najmniej dziwne. Ale spokojnie, spokojnie! Nie zabraknie tu elektroniki.
Cablet Carpet to jak sama nazwa wskazuje dywan kablowy. Brzmi dość zabawnie, ale zastosowanie ma całkiem praktyczne. Dzięki niemu zapomnimy na dobre o walających się pod nogami przewodach zasilających telewizor, komputer, konsolę, odtwarzacz DVD i setki innych urządzeń elektrycznych. Teraz wystarczy „zamieść” kable pod dywan…
Projekt autorstwa Paula Kogelnig i Gabriela Heusser to najnormalniejszy w świecie dywan wzbogacony specjalnymi rynienkami na przewody. Te elektryczne kanały są wykonane oczywiście z miękkiego
materiału by nie czuć nic pod nogami.
Więcej informacji o projekcie możecie uzyskać pod tym adresem mailowym lub na oficjalnej stronie.
Znajdziecie też na niej projekt biurka z podobnym rozwiązaniem, szafkę ustylizowaną na budowlę z cegły, zegarek wykonany ze świeczki (a raczej na niej) i kilka innych, ciekawych pomysłów.
Źródło i fot.: pervisioni.it
-
http://blog.gsm-4u.pl/dywan-we-wzorki-i-monstrualna-kolekcja-procesorow/ Dywan we wzorki i monstrualna kolekcja procesorów | Blog GSM, UMT
-
http://blog.gsm-4u.pl/czy-nanoink-zastapi-przewody-elektryczne-wideo/ Czy NanoINK zastąpi przewody elektryczne? (wideo) | Blog GSM, UMT
-
http://gadzetomania.pl/2011/10/01/latajacy-dywan-istnieje-przekonaj-sie-jak-dziala-wideo Latający dywan istnieje! Przekonaj się, jak działa [wideo]





![Mitsubishi Outlander 2,2 DI-D MIVEC – dobre połączenie [wideotest]](http://s1.blomedia.pl/blog.pgd.pl/t/135x84/2012/01/DSC02578.jpg)




