PeCet zespolony z biurkiem
Pamiętacie TOP 10 mebli przyszłości? Niektóre z tamtych projektów były mocno zwariowane. Firma Intelligent Furniture ma nieco skromniejsze aspiracje. Nie chce zrewolucjonizować świata, ale po prostu ukryć komputer stacjonarny w specjalnie przystosowanym do tego biurku.
W ofercie producenta dostępnych jest pięć rodzajów biurek prezentujących różne style. Od typowo biurowego, przez domowy po wyszukaną konstrukcję Lima nie przypominającą w niczym biurka komputerowego.
Ceny tych nietypowych mebli nie są niestety małe. Zaczynają się od 1250 funtów (około 5850 złotych) za modele Nemo Wenge i Nemo Beech.
Komputer schowany jest w sprytnych „pułeczkach”. Na blacie biurka widać tylko monitor, klawiaturę i specjalny zestaw Freemote. Zawiera on podstawowe przyciski niezbędne do obsługi komputera, porty USB czy napęd DVD. Wszystko połączone w niewidoczny sposób z jednostką centralną.
Może potrzebujecie nowe biurko?
Źródło i fot.: intelligentfurniture.co.uk
![10 obciachowych starych reklam komputerowych [wideo]](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/t/135x84/2011/03/lap-135x84.jpg)





![Mitsubishi Outlander 2,2 DI-D MIVEC – dobre połączenie [wideotest]](http://s1.blomedia.pl/blog.pgd.pl/t/135x84/2012/01/DSC02578.jpg)








