Multimebel FAK3 360
Azjatycka firma designerska FAK3 (wymawiać fake) odpowiadając na niekonwencjonalne zapotrzebowanie jednego ze swoich klientów, przedstawiła interesującą koncepcję obrotowego multimebla 360.
360 to koncepcja typu all-in-one. W tym przypadku w obracającej się dookoła o 360 stopni konstrukcji umieszczono telewizor, miejsce do pracy/nauki, keyboard i szafę na ubrania.

Ciekawy sposób na zmieszczenie tego wszystkiego w jednym pokoju wydaje się odpowiedni np. dla studentów wynajmujących lub (szczęściarzy) posiadających jeden pokój.
Ale chyba ten akurat projekt nie należał do najtańszych i jego cena wielokrotnie przewyższyłaby wartość samego mieszkania.






![Mitsubishi Outlander 2,2 DI-D MIVEC – dobre połączenie [wideotest]](http://s1.blomedia.pl/blog.pgd.pl/t/135x84/2012/01/DSC02578.jpg)








