Gotowanie za pomocą lasera
Koncept zaprojektowany specjalnie dla Electrolux‘a to szczególne spojrzenie w przyszłość. Na pytanie postawione przez organizatorów konkursu brzmiało ” Jak będzie wyglądać gotowanie za 90lat?” starali się odpowiedzieć konstruktorzy i projektanci.
Prezentowany koncept kuchenki laserowej pozwoli na idealne dopasowanie kształtu potrawy oraz jej właściwości. Przed podgrzaniem będzie można przeskanować gotowy substrat i ocenić jego zawartość kaloryczną. Pojedynczy laser nie jest w stanie „ugotować” większości dań, jednak skrzyżowane strumienie owszem.
Gotowanie za pomocą lasera ma być szybsze, praktyczniejsze i zdrowsze. Jak będzie w praktyce może jeśli będziemy szczęściarzami przekonamy sie w późnych latach swojego życia. Ten koncept został zaprojektowany przez Ludovica Peperstraete




![Niezwykłe konstrukcje [cz. 3.]. Kalinin K-7 – radziecka latająca forteca](http://s1.blomedia.pl/gadzetomania.pl/t/135x84/2012/05/kalinin-k7-282369.jpg)




![Nissan X-Trail 2,0 dCi LE Platinum vs. Suzuki Grand Vitara 2,4 VVT Premium [wideotest autokult.pl]](http://s2.blomedia.pl/autokult.pl/t/135x84/2012/05/DSC04873-219912.jpg)






![Potęga domowego lasera i rekordowe niszczenie balonów [wideo]](/_.gif)