Cool Rider jeździ 20 km/h!

Można nim podróżować dzięki specjalnej przyczepie (np. do pracy) albo odłączyć ją i jeździć na rolkach dla sportu. I to całkiem szybko, bo nowy mobilny gadżet w stylu Segwaya, który otrzymał nazwę Cool Rider rozwija prędkość około około 20 km/h. Producent zapewnia, że każdy może nim podróżować – zarówno dzieci jak i biznesmeni. Ale jest pewien problem – gadżet nie jest tani!
Segway stał się bardzo popularnym gadżetem, który nie służy tylko do zabawy i rekreacji. Coraz częściej można spotkać policjanta albo ochroniarza wykonującego swoje czynności służbowe na tym pojeździe. Korzystając z pomysłu szybkiego poruszania się po mieście, powstał Cool Rider. Można nim jeździć zarówno do pracy jak i jeździć po parku w niedzielne popołudnie. I to całkiem szybko, ponieważ silnik rozpędza całość do 20 km/h.

Całość przypomina futurystyczną hulajnogę. Podróżować można na niewielkiej przyczepce, można też ją odczepić. Za napęd odpowiada niewielki silnik zasilany baterią. Jak zapewnia producent bateria ta jest w stanie pracować przez 1 godzinę. Jej ładowanie polega na podłączeniu pod wtyczkę kontaktu. Jest to niewątpliwa wada tego gadżetu – 1 godzina pracy to zdecydowanie za mało. Kolejna wada jest poważniejsza - Cool Rider kosztuje około 3 700 złotych. Można więc uznać ten gadżet za luksusowy. I rzeczywiście – zdjęcie prezentuje młodego biznesmana w drodze do pracy. Jakoś trudno mi wyobrazić sobie menadżerów, którzy w ten sposób pojawiają się w pracy (bardziej pasuje do nich niemiecka limuzyna).
![]()
Co Wy sądzicie o Cool Riderze?
-
Gajowy
-
http://beautyicon.pl BeautyIcon
-
mimiljon
-
tomasz
-
Gajowy
-
ZLR
-
Sareth
-
jurasa4
-
goblin
-
Pablo
-
http://www.lonegunman.blox.pl Lone+Gunman
-
goblin
-
Ceneove







![10 najbrzydszych aut świata [galeria]](http://s2.blomedia.pl/www.smartdriver.pl/t/135x84/2012/01/Hyundai-Matrix_2005.jpg)



