Kilka nowych komputerów od HP
Wielkimi krokami zbliża się jedna z największych gadżetowych imprez 2010 roku. Chodzi oczywiście o targi CES, które zaczynają się już w najbliższy czwartek, 7. stycznia. Zobaczymy na nich wiele innowacyjnych urządzeń, ale też kilka nowych i stosunkowo zwyczajnych komputerów i laptopów. Sporo tego pokaże HP. Co więcej, wyciekła ich początkowa specyfikacja.
Oprócz opisywanego już przeze mnie netbooka Mini 210, firma przygotowała dla nas następujące komputery:
- Compaq Mini CQ10 – 10,1″ ekran, Intel Atom N450, GMA 3150, 1GB pamięci DDR2, do 250GB na twardym dysku, WiFi 802.11b/g, 6-komorowa bateria. Cena, to ok. 260 dolarów.
- Pavilion Elite HPE-110t – desktop o nieznanej jeszcze specyfikacji. Cena ok. 685 dolarów.
- Pavilion Elite HPE-150t – jak wyżej, procesor czterordzeniowy, cena ok. 785 dolarów.
- Pavilion Elite HPE-170t – procesor Core i5/Core i7, do 8GB pamięci RAM, zasilacz o mocy 460W. Cena ok. 985 dolarów.
- Pavilion Elite HPE-180t – Core i7, 8GB pamięci DDR3, GeForce GTX 260 z 1,8GB pamięci, zasilacz o mocy 460W. Cena ok. 1085 dolarów.
I to by było na tyle. Najbardziej zastanawia mnie jednak to, ile ma kosztować początkowo opisany netbook. Jeśli te doniesienia naprawdę się potwierdzą, to będę zmuszony zwrócić honor Intelowi, jak i platformie PineTrail. Pierwsze zapowiedzi mówiły o cena o 100 dolarów wyższych.
-
lukas
-
Monte
-
rumburak
-
siewnikdr
-
siewnikdr
-
kfiat
-
Sareth
-
Arkadiusz Flak
-
Arkadiusz+Flak
-
Arkadiusz+Flak
-
rumburak
-
rumburak
-
kfiat
-
adam.kulesza
-
jipo
-
Sareth
-
Sareth
-
kfiat
-
Arkadiusz Flak
-
rumburak
-
rumburak
-
rumburak
-
robert
-
Arkadiusz Flak
-
robert








![Mitsubishi Outlander 2,2 DI-D MIVEC – dobre połączenie [wideotest]](http://s1.blomedia.pl/blog.pgd.pl/t/135x84/2012/01/DSC02578.jpg)








