Ćwiczenia tylko dla dorosłych [+18 wideo]

Czyli jak za pomocą androida i mangowej poduszki zadbać o formę. Dość kontrowersyjna i wymagająca zachodu alternatywa dla seksu, ale gusta są różne.

Co będzie nam potrzebne do rozpoczęcia ćwiczeń?

  1. Poduszka z anime lub mangi.
  2. Telefon z Androidem.
  3. Aplikacja "Issho ni Training" (trenujemy razem).
  4. Puste mieszkanie i zasłonięte okna lub bardzo wyrozumiali/dziwni współlokatorzy.

Zamiast telefonu i aplikacji można wykorzystać odpowiednią płytę DVD i telewizor z odtwarzaczem. Efekty ćwiczeń możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

O co w tym wszystkim chodzi? Po uruchomieniu aplikacji na ekranie telefonu pojawi się skąpo ubrana 16-latka o imieniu Hinako, która ma zachęcić użytkownika telefonu do wspólnych ćwiczeń. Wystarczy powtarzać jej ruchy. Poduszka, na której przez pewien czas ćwiczy osobnik z nagrania, służy uatrakcyjnieniu zabawy.

TOP 7 dziwacznych japońskich kawiarni i restauracji

Jakkolwiek byłaby dziwna, żadna nieszkodliwa metoda utrzymania dobrej formy nie zasługuje na potępienie. Zresztą, to po prostu Japonia.

Zobacz również: Wideorecenzja: ASUS B33E

Źródło: Gizmodo

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie? 11 zapomnianych konkurentów PlayStation: Jaguar, Amiga CD32, Apple Pippin i inne FES Watch - zegarek z e-papieru. Nie jest mądry, ale wygląda świetnie! Xbox One wykorzysta fitnessowe opaski? Strach się bać - Microsoft chce wiedzieć o nas za dużo! Do czego potrzebny jest Kickstarter? Żeby giganci mieli skąd brać pomysły Najlepsze myszy do gier – propozycje prezentowe na każdą kieszeń [zestawienie] Z naszych gadżetów znikną dziwne znaczki i napisy. E-Label to dowód na to, że rządzi nami biurokracja! Polskie Kinetise zwycięzcą europejskich finałów IBM SmartCamp! Będą nas reprezentować w USA Tradycyjna telewizja zniknie za 16 lat? A gdzie tam! Hush - inteligentne zatyczki do uszu. Nie przegapisz ważnych połączeń! Program Orka: Polska kupuje nowe okręty podwodne. Wybierze szwedzki typ A26? Unijni biurokraci, ręce precz od Internetu! Podział Google to absurdalny pomysł

Popularne w tym tygodniu:

Jak odzyskać hasło ukryte za gwiazdkami? DR ZĄBER Sentry: stworzona w Polsce obudowa o wymiarach konsoli Budynek, który walczy ze smogiem. Jest ratunek dla zatrutych miast! Renesans kaset magnetofonowych: trend na przekór cyfryzacji Bill Gates: kradnij pomysły, zdradzaj przyjaciół, ciężko pracuj. Tak zostaniesz miliarderem Polak wyrzuci, Szwed naprawi. Dlaczego tak łatwo tracimy pieniądze? Majsterkowanie dla zaawansowanych: Xbox One S w formie laptopa Aplikacje dla architektury x86 uruchomimy również na procesorach ARM Basslet: nadgarstkowy subwoofer pozwala poczuć odsłuchiwaną muzykę Najbardziej bezużyteczny klawisz na klawiaturze. Do czego służy? Płonące baterie w przyszłości ugasi wbudowany czynnik gaśniczy Za kulisami rezerwacji online. Jak kupić tani bilet?