Ćwiczenia tylko dla dorosłych [+18 wideo]

Czyli jak za pomocą androida i mangowej poduszki zadbać o formę. Dość kontrowersyjna i wymagająca zachodu alternatywa dla seksu, ale gusta są różne.

Co będzie nam potrzebne do rozpoczęcia ćwiczeń?

  1. Poduszka z anime lub mangi.
  2. Telefon z Androidem.
  3. Aplikacja "Issho ni Training" (trenujemy razem).
  4. Puste mieszkanie i zasłonięte okna lub bardzo wyrozumiali/dziwni współlokatorzy.

Zamiast telefonu i aplikacji można wykorzystać odpowiednią płytę DVD i telewizor z odtwarzaczem. Efekty ćwiczeń możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

O co w tym wszystkim chodzi? Po uruchomieniu aplikacji na ekranie telefonu pojawi się skąpo ubrana 16-latka o imieniu Hinako, która ma zachęcić użytkownika telefonu do wspólnych ćwiczeń. Wystarczy powtarzać jej ruchy. Poduszka, na której przez pewien czas ćwiczy osobnik z nagrania, służy uatrakcyjnieniu zabawy.

TOP 7 dziwacznych japońskich kawiarni i restauracji

Jakkolwiek byłaby dziwna, żadna nieszkodliwa metoda utrzymania dobrej formy nie zasługuje na potępienie. Zresztą, to po prostu Japonia.

Zobacz również: Wideorecenzja: Sony Tablet P

Źródło: Gizmodo

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Trójkąt Bermudzki. Wielka tajemnica czy wielka bzdura? Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie? 11 zapomnianych konkurentów PlayStation: Jaguar, Amiga CD32, Apple Pippin i inne FES Watch - zegarek z e-papieru. Nie jest mądry, ale wygląda świetnie! Xbox One wykorzysta fitnessowe opaski? Strach się bać - Microsoft chce wiedzieć o nas za dużo! Do czego potrzebny jest Kickstarter? Żeby giganci mieli skąd brać pomysły Najlepsze myszy do gier – propozycje prezentowe na każdą kieszeń [zestawienie]

Popularne w tym tygodniu:

Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Życie na pokaz. W sieci udajemy zdrowych i szczęśliwych, bo zmuszają nas różne aplikacje Unikalne hasła: zakała współczesnego internetu. Jak pozbyć się tego problemu? Trójkąt Bermudzki. Wielka tajemnica czy wielka bzdura? Developerzy Microsoftu zdradzają tajemnicę datowania sterowników na 2006 rok Tex-lock: lekkie i zaskakująco wytrzymałe zapięcie rowerowe Bond: każde sterowane pilotem urządzenie może być inteligentne Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Analogue Nt Mini: klasyczny NES w luksusowej odsłonie Gala Mobility Trends 2016 – największe wydarzenie w branży mobilnych technologii Mobilność czy wygoda? Możesz mieć wszystko: poznaj warte uwagi notebooki 2w1