Wizyta w fabryce realistycznych lalek dla dorosłych (wideo +18)

Real Doll

Real Doll

Zastanawialiście się kiedyś jak powstają superrealistyczne lalki dla dorosłych? Załączone nagranie pokazuje cały proces od kuchni, momentami aż nazbyt dokładnie.

Matt McMullen to prawdziwy artysta w swoim fachu. Produkcja lalek dla dorosłych w jego wykonaniu bardziej przypomina pracę rzeźbiarza.

Aiko – Prawie jak prawdziwa kobieta?

Początkowo Matt zajmował się produkcją manekinów. Aby wypromować swoje produkty stworzył poświęconą im stronę internetową i od tego wszystko się zaczęło. Szybko zaczął otrzymywać maile z pytaniami o „anatomiczną poprawność” ukształtowania lalek. Zapotrzebowanie na taki rodzaj manekinów określiło dalszą drogę jego kariery.

Real Doll, to po prostu bardzo realistyczny manekin uzupełniony o anatomicznie poprawne organy seksualne. Zdaniem Matta błędem byłoby jednak sprowadzanie jego dzieł do wyłącznie roli seksualnej. Jako dowód przytacza historię pewnego mieszkańca Alaski, który dzięki lalce był w stanie znieść samotność na jaką skazało go odludne miejsce zamieszkania.

Czy Real Dolls to naprawdę coś więcej niż zwykłe zabawki dla dorosłych? Do ich stworzenie potrzeba umiejętności i talentu, co odróżnia je od taśmowych dmuchanych produkcji i „dziurek w pudełkach”. Rozpatrywanie ich w kategorii dzieła sztuki jest jednak sprawą dyskusyjną. Niestety od dmuchanych lalek odróżnia je również cena. Za Real Doll trzeba zapłacić aż 6 000 dolarów.

*Muzyka towarzysząca nagraniu została skomponowana przez Dave'a Janusko.

Zobacz również: Wideorecenzja: Sony Tablet P

Źródło: Like Cool

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Trójkąt Bermudzki. Wielka tajemnica czy wielka bzdura? Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie? 11 zapomnianych konkurentów PlayStation: Jaguar, Amiga CD32, Apple Pippin i inne FES Watch - zegarek z e-papieru. Nie jest mądry, ale wygląda świetnie! Xbox One wykorzysta fitnessowe opaski? Strach się bać - Microsoft chce wiedzieć o nas za dużo! Do czego potrzebny jest Kickstarter? Żeby giganci mieli skąd brać pomysły Najlepsze myszy do gier – propozycje prezentowe na każdą kieszeń [zestawienie]

Popularne w tym tygodniu:

Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Życie na pokaz. W sieci udajemy zdrowych i szczęśliwych, bo zmuszają nas różne aplikacje Unikalne hasła: zakała współczesnego internetu. Jak pozbyć się tego problemu? Trójkąt Bermudzki. Wielka tajemnica czy wielka bzdura? Developerzy Microsoftu zdradzają tajemnicę datowania sterowników na 2006 rok Tex-lock: lekkie i zaskakująco wytrzymałe zapięcie rowerowe Bond: każde sterowane pilotem urządzenie może być inteligentne Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Analogue Nt Mini: klasyczny NES w luksusowej odsłonie Gala Mobility Trends 2016 – największe wydarzenie w branży mobilnych technologii Mobilność czy wygoda? Możesz mieć wszystko: poznaj warte uwagi notebooki 2w1