Wizyta w fabryce realistycznych lalek dla dorosłych (wideo +18)

Real Doll

Real Doll

Zastanawialiście się kiedyś jak powstają superrealistyczne lalki dla dorosłych? Załączone nagranie pokazuje cały proces od kuchni, momentami aż nazbyt dokładnie.

Matt McMullen to prawdziwy artysta w swoim fachu. Produkcja lalek dla dorosłych w jego wykonaniu bardziej przypomina pracę rzeźbiarza.

Aiko – Prawie jak prawdziwa kobieta?

Początkowo Matt zajmował się produkcją manekinów. Aby wypromować swoje produkty stworzył poświęconą im stronę internetową i od tego wszystko się zaczęło. Szybko zaczął otrzymywać maile z pytaniami o „anatomiczną poprawność” ukształtowania lalek. Zapotrzebowanie na taki rodzaj manekinów określiło dalszą drogę jego kariery.

Real Doll, to po prostu bardzo realistyczny manekin uzupełniony o anatomicznie poprawne organy seksualne. Zdaniem Matta błędem byłoby jednak sprowadzanie jego dzieł do wyłącznie roli seksualnej. Jako dowód przytacza historię pewnego mieszkańca Alaski, który dzięki lalce był w stanie znieść samotność na jaką skazało go odludne miejsce zamieszkania.

Czy Real Dolls to naprawdę coś więcej niż zwykłe zabawki dla dorosłych? Do ich stworzenie potrzeba umiejętności i talentu, co odróżnia je od taśmowych dmuchanych produkcji i „dziurek w pudełkach”. Rozpatrywanie ich w kategorii dzieła sztuki jest jednak sprawą dyskusyjną. Niestety od dmuchanych lalek odróżnia je również cena. Za Real Doll trzeba zapłacić aż 6 000 dolarów.

*Muzyka towarzysząca nagraniu została skomponowana przez Dave'a Janusko.

Zobacz również: Pierwsze wrażenia: Asus Transformer

Źródło: Like Cool

Podziel się:

Przeczytaj także: