Wizyta w fabryce realistycznych lalek dla dorosłych (wideo +18)

Real Doll

Real Doll

Zastanawialiście się kiedyś jak powstają superrealistyczne lalki dla dorosłych? Załączone nagranie pokazuje cały proces od kuchni, momentami aż nazbyt dokładnie.

Matt McMullen to prawdziwy artysta w swoim fachu. Produkcja lalek dla dorosłych w jego wykonaniu bardziej przypomina pracę rzeźbiarza.

Aiko – Prawie jak prawdziwa kobieta?

Początkowo Matt zajmował się produkcją manekinów. Aby wypromować swoje produkty stworzył poświęconą im stronę internetową i od tego wszystko się zaczęło. Szybko zaczął otrzymywać maile z pytaniami o „anatomiczną poprawność” ukształtowania lalek. Zapotrzebowanie na taki rodzaj manekinów określiło dalszą drogę jego kariery.

Real Doll, to po prostu bardzo realistyczny manekin uzupełniony o anatomicznie poprawne organy seksualne. Zdaniem Matta błędem byłoby jednak sprowadzanie jego dzieł do wyłącznie roli seksualnej. Jako dowód przytacza historię pewnego mieszkańca Alaski, który dzięki lalce był w stanie znieść samotność na jaką skazało go odludne miejsce zamieszkania.

Czy Real Dolls to naprawdę coś więcej niż zwykłe zabawki dla dorosłych? Do ich stworzenie potrzeba umiejętności i talentu, co odróżnia je od taśmowych dmuchanych produkcji i „dziurek w pudełkach”. Rozpatrywanie ich w kategorii dzieła sztuki jest jednak sprawą dyskusyjną. Niestety od dmuchanych lalek odróżnia je również cena. Za Real Doll trzeba zapłacić aż 6 000 dolarów.

*Muzyka towarzysząca nagraniu została skomponowana przez Dave'a Janusko.

Zobacz również: Gadżet tygodnia: Oculus Rift

Źródło: Like Cool

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie? 11 zapomnianych konkurentów PlayStation: Jaguar, Amiga CD32, Apple Pippin i inne FES Watch - zegarek z e-papieru. Nie jest mądry, ale wygląda świetnie! Xbox One wykorzysta fitnessowe opaski? Strach się bać - Microsoft chce wiedzieć o nas za dużo! Do czego potrzebny jest Kickstarter? Żeby giganci mieli skąd brać pomysły Najlepsze myszy do gier – propozycje prezentowe na każdą kieszeń [zestawienie] Z naszych gadżetów znikną dziwne znaczki i napisy. E-Label to dowód na to, że rządzi nami biurokracja! Polskie Kinetise zwycięzcą europejskich finałów IBM SmartCamp! Będą nas reprezentować w USA Tradycyjna telewizja zniknie za 16 lat? A gdzie tam! Hush - inteligentne zatyczki do uszu. Nie przegapisz ważnych połączeń! Program Orka: Polska kupuje nowe okręty podwodne. Wybierze szwedzki typ A26? Unijni biurokraci, ręce precz od Internetu! Podział Google to absurdalny pomysł Flick - jeden przycisk, by rządzić smartfonem

Popularne w tym tygodniu:

Polak potrafi! Latający skuter rodem z „Gwiezdnych wojen” powstaje pod Tarnowem Hover Camera Passport: składany autonomiczny dron z kamerą 4K i rozpoznawaniem twarzy Cybathlon 2016: odbyły się pierwsze zawody... cyborgów? Testujemy najnowsze pralki LG 6 Motion TurboWash 2016! Netgear X10 Nighthawk: najszybszy router na świecie stworzony dla streamingu 4K i VR Z wizytą w fabryce Elona Muska. Oto najnowocześniejsza wytwórnia samochodów na świecie Dell UltraSharp U3417W: zakrzywiony, ultrapanoramiczny monitor o rewelacyjnym odwzorowaniu barw Netgear Arlo Pro: bezprzewodowa i odporna na pogodę kamera Wi-Fi Mają rozmach! Zobacz największe roboty zbudowane na potrzeby kina Casio G-Shock MTG-G1000RS: zegarki dla najbardziej aktywnych entuzjastów elegancji Anki Cozmo: robot o wyglądzie sympatycznej zabawki wyposażony w sztuczną inteligencję Jak to działa? Cz. 8: radio