Jak przywrócić usunięte pliki przy użyciu darmowego programu FileWing?

Nie raz zdarzyło mi się usunąć plik przez przypadek. Na szczęście dzięki darmowemu FileWingowi, bez problemu mogę go przywrócić w klika chwil.

Jak przywrócić pliki?

1. Pobierz aplikację z oficjalnej strony, a następnie zainstaluj. FileWing, wymaga darmowej rejestracji.

2. Po uruchomieniu aplikacji otworzy się okno z wyborem akcji. Chcemy przywrócić usunięte pliki zatem wybieramy opcję Scan Disks.

3. W kolejnym kroku wybieramy dysk, który ma zostać przeskanowany w poszukiwaniu usuniętych danych. Klikamy Next.

4. W darmowej wersji musimy przeszukać dysk w poszukiwaniu wszystkich typów plików. Wersja PRO potrafi je wyfiltrować na różne kategorie. Klikamy więc No, search for everything (search for all file types).

5. Teraz musisz wybrać typ skanowania dysku. W wersji darmowej można użyć tylko skanowania szybkiego - Use Smart Scan.

6. Po kliknięciu Finish aplikacja zacznie skanowanie dysku. Poczekaj cierpliwe na zakończenie procesu.

7. W przedostatnim kroku wystarczy odnaleźć pliki, które chcemy odzyskać, zaznaczyć je i kliknąć na przycisk Restore(…).

8. Po kliknięciu Next wybieramy folder, w którym zapisać przywracany plik lub pliki. Pamiętaj, że najlepiej zapisać pliki na inny dysk niż, z którego będziemy go przywracać.

9. Kiedy jesteśmy już gotowi, klikamy na Finish i czekamy na przywrócenie pliku/plików.

10. Koniec. Wystarczy teraz zamknąć okno i program.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie? 11 zapomnianych konkurentów PlayStation: Jaguar, Amiga CD32, Apple Pippin i inne FES Watch - zegarek z e-papieru. Nie jest mądry, ale wygląda świetnie! Xbox One wykorzysta fitnessowe opaski? Strach się bać - Microsoft chce wiedzieć o nas za dużo! Do czego potrzebny jest Kickstarter? Żeby giganci mieli skąd brać pomysły Najlepsze myszy do gier – propozycje prezentowe na każdą kieszeń [zestawienie] Z naszych gadżetów znikną dziwne znaczki i napisy. E-Label to dowód na to, że rządzi nami biurokracja! Polskie Kinetise zwycięzcą europejskich finałów IBM SmartCamp! Będą nas reprezentować w USA Tradycyjna telewizja zniknie za 16 lat? A gdzie tam! Hush - inteligentne zatyczki do uszu. Nie przegapisz ważnych połączeń! Program Orka: Polska kupuje nowe okręty podwodne. Wybierze szwedzki typ A26? Unijni biurokraci, ręce precz od Internetu! Podział Google to absurdalny pomysł Flick - jeden przycisk, by rządzić smartfonem

Popularne w tym tygodniu:

Polak potrafi! Ścieżka rowerowa zbudowana pod Lidzbarkiem Warmińskim zachwyciła świat Muzyka prosto z burzowej chmury. Making Weather to niesamowity, lewitujący głośnik Bluetooth Skandal czy przypadek? Lodówka Samsunga wyświetla plan niemieckiej inwazji na Polskę Testujemy najnowsze pralki LG 6 Motion TurboWash 2016! Z wizytą w fabryce Elona Muska. Oto najnowocześniejsza wytwórnia samochodów na świecie Mają rozmach! Zobacz największe roboty zbudowane na potrzeby kina Jak to działa? Cz. 8: radio Nvidia Ansel, czyli zrzuty ekranu, jakich jeszcze nie widzieliście Oakley Radar Pace: sportowe okulary z wirtualnym trenerem i obsługą głosową Netgear Arlo Pro: bezprzewodowa i odporna na pogodę kamera Wi-Fi Tydzień z Gadżetomanią. 7 dobrych powodów, dla których warto nas czytać Netatmo Healthy Home Coach: inteligentny strażnik ciszy i jakości powietrza