Jak przywrócić usunięte pliki przy użyciu darmowego programu FileWing?

Nie raz zdarzyło mi się usunąć plik przez przypadek. Na szczęście dzięki darmowemu FileWingowi, bez problemu mogę go przywrócić w klika chwil.

Jak przywrócić pliki?

1. Pobierz aplikację z oficjalnej strony, a następnie zainstaluj. FileWing, wymaga darmowej rejestracji.

2. Po uruchomieniu aplikacji otworzy się okno z wyborem akcji. Chcemy przywrócić usunięte pliki zatem wybieramy opcję Scan Disks.

3. W kolejnym kroku wybieramy dysk, który ma zostać przeskanowany w poszukiwaniu usuniętych danych. Klikamy Next.

Zobacz również: GoPro 3D

4. W darmowej wersji musimy przeszukać dysk w poszukiwaniu wszystkich typów plików. Wersja PRO potrafi je wyfiltrować na różne kategorie. Klikamy więc No, search for everything (search for all file types).

5. Teraz musisz wybrać typ skanowania dysku. W wersji darmowej można użyć tylko skanowania szybkiego - Use Smart Scan.

6. Po kliknięciu Finish aplikacja zacznie skanowanie dysku. Poczekaj cierpliwe na zakończenie procesu.

7. W przedostatnim kroku wystarczy odnaleźć pliki, które chcemy odzyskać, zaznaczyć je i kliknąć na przycisk Restore(…).

8. Po kliknięciu Next wybieramy folder, w którym zapisać przywracany plik lub pliki. Pamiętaj, że najlepiej zapisać pliki na inny dysk niż, z którego będziemy go przywracać.

9. Kiedy jesteśmy już gotowi, klikamy na Finish i czekamy na przywrócenie pliku/plików.

10. Koniec. Wystarczy teraz zamknąć okno i program.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Trójkąt Bermudzki. Wielka tajemnica czy wielka bzdura? Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie? 11 zapomnianych konkurentów PlayStation: Jaguar, Amiga CD32, Apple Pippin i inne FES Watch - zegarek z e-papieru. Nie jest mądry, ale wygląda świetnie! Xbox One wykorzysta fitnessowe opaski? Strach się bać - Microsoft chce wiedzieć o nas za dużo! Do czego potrzebny jest Kickstarter? Żeby giganci mieli skąd brać pomysły Najlepsze myszy do gier – propozycje prezentowe na każdą kieszeń [zestawienie]

Popularne w tym tygodniu:

Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Życie na pokaz. W sieci udajemy zdrowych i szczęśliwych, bo zmuszają nas różne aplikacje Unikalne hasła: zakała współczesnego internetu. Jak pozbyć się tego problemu? Jak oni podrabiają! Chińczycy skopiowali kuchenkę gazową Apple'a i... alpejski kurort Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Trójkąt Bermudzki. Wielka tajemnica czy wielka bzdura? Developerzy Microsoftu zdradzają tajemnicę datowania sterowników na 2006 rok Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. W dobie Internetu rzeczy hakerzy mogą zaatakować nawet przez lodówkę. Wywiad z Karoliną Małagocką z F-Secure Tex-lock: lekkie i zaskakująco wytrzymałe zapięcie rowerowe Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką