Śmieszne telefoniczne rozmowy konsultantów TOP 10 (audio)

W dniu dzisiejszym na rozluźnienie i poprawę humoru proponuję przesłuchanie dzisiejszego TOP-u nietypowych i śmiesznych rozmowach telefonicznych konsultantów rozmaitych firm.

Chciałby zaznaczyć, że wyjątkowo trudno było znaleźć ciekawe i śmieszne wersje nie zawierające masy wulgarnych ozdobników. Po dłuższym czasie przesłuchiwania przeróżnych materiałów i uspokojeniu gromkiego śmiechu w końcu udało się stworzyć w zasadzie kulturalną, dzisiejszą top listę śmiesznych rozmów konsultantów rozmaitych firm.

Wszystkie śmieszne filmy i grafiki związane z iPadem w jednym miejscu (wideo)

Muszę wcześniej poinformować, że w niektórych materiałach, co prawda pojawia się jeden krótki niecenzurowany przerywnik, ale jest on wpleciony w rozmowę w taki sposób, że właściwie stanowi ozdobę przesłuchiwanego dialogu.

Ze swojej strony pranę doradzić, aby odłożyć wszelkie ostre narzędzia jak widelce, noże, a także gorące napoje. Przed monitorem zostają jedynie chusteczki higieniczne.

1. Wyjątkowa rozmowa konsultantki Telekomunikacji Polskiej z prawdopodobnie niezbyt dobrze słyszącą starszą panią. Po prostu majstersztyk.

2. Telemarketer z Netii po dodzwonieniu się do jednego z potencjalnych klientów został mocno zdezorientowany. Moim zdaniem oniemiał z zachwytu przez poznanie niesamowitej oferty telekomunikacyjnej nieznanej, "konkurencyjnej firmy".

3. Tutaj narodziła się rozmowa rodem z  prawdziwych teorii spiskowych. Różne rzeczy można wywnioskować z faktu, że przestał działać program Telewizji Trwam.

Zobacz również: Samsung Chronos 700Z5A

4. Na pewno każdy z Was przynajmniej raz w życiu przeprowadził rozmowę z konsultantem swojego providera internetowego. Rozdrażniony procesem weryfikacji klient ze stoickim spokojem zaproponował konsultantowi małą prezentację techniki walki MMA.

5. Oj jak wiele legend krąży na temat naszej biurokracji, oj jak wiele. Tylko nie wiadomo dlaczego określa się je właśnie takim mianem? W tym przypadku mamy możliwość przesłuchania czegoś w stylu rozmowy "międzywydziałowej".

6. Teraz będzie troszeczkę o ubezpieczeniach ptaków Emu.

7. Tutaj role się odwracają. Udająca konsultantkę niezidentyfikowana osoba próbuje wmówić pewnej pani, że jakiś czas temu zamówiła taksówkę.

8. Sam kilka razy zastanawiałem się po co w ogóle drukuje się masy ulotek i rozdaje je przechodniom na mieście, skoro każdy wyrzuca je do śmietnika. Jedna ze stron w rozmowie przedstawi temat w dosłowny sposób.

9. Ile razy mieliście wrażenie, że konsultant jest dla Was uprzejmy na siłę? Jeśli doświadczyliście takiej sytuacji, możecie usłyszeć, co taka osoba o Was myśli o mówi po zakończonej rozmowie. Materiał przedstawia ocenzurowany monolog.

10. Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Według pewnej pani jest to miejsce gdzie dzwoni się po to, aby się dowiedzieć czy kogoś tam przypadkiem nie trzeba ratować, albo naskarżyć na nieznośnego męża. Wielkie mi co. Czasami przecież trzeba się komuś pożalić.

Mam nadzieję, że podobało się Wam dzisiejsze zestawienie śmiesznych telefonicznych rozmów z konsultantami. Ufam, że nie zniesmaczyły nikogo drobne słowne "przyozdobienia" wplątane w poszczególne konwersacje. Jest mi niezwykle miło, że mogłem zaoferować Wam nieco dobrego humoru.

Źródło: youtube

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie? 11 zapomnianych konkurentów PlayStation: Jaguar, Amiga CD32, Apple Pippin i inne FES Watch - zegarek z e-papieru. Nie jest mądry, ale wygląda świetnie! Xbox One wykorzysta fitnessowe opaski? Strach się bać - Microsoft chce wiedzieć o nas za dużo! Do czego potrzebny jest Kickstarter? Żeby giganci mieli skąd brać pomysły Najlepsze myszy do gier – propozycje prezentowe na każdą kieszeń [zestawienie] Z naszych gadżetów znikną dziwne znaczki i napisy. E-Label to dowód na to, że rządzi nami biurokracja! Polskie Kinetise zwycięzcą europejskich finałów IBM SmartCamp! Będą nas reprezentować w USA Tradycyjna telewizja zniknie za 16 lat? A gdzie tam! Hush - inteligentne zatyczki do uszu. Nie przegapisz ważnych połączeń! Program Orka: Polska kupuje nowe okręty podwodne. Wybierze szwedzki typ A26? Unijni biurokraci, ręce precz od Internetu! Podział Google to absurdalny pomysł Flick - jeden przycisk, by rządzić smartfonem

Popularne w tym tygodniu:

Polak potrafi! Latający skuter rodem z „Gwiezdnych wojen” powstaje pod Tarnowem Skandal czy przypadek? Lodówka Samsunga wyświetla plan niemieckiej inwazji na Polskę Hover Camera Passport: składany autonomiczny dron z kamerą 4K i rozpoznawaniem twarzy Cybathlon 2016: odbyły się pierwsze zawody... cyborgów? Testujemy najnowsze pralki LG 6 Motion TurboWash 2016! Netgear X10 Nighthawk: najszybszy router na świecie stworzony dla streamingu 4K i VR Z wizytą w fabryce Elona Muska. Oto najnowocześniejsza wytwórnia samochodów na świecie Dell UltraSharp U3417W: zakrzywiony, ultrapanoramiczny monitor o rewelacyjnym odwzorowaniu barw Netgear Arlo Pro: bezprzewodowa i odporna na pogodę kamera Wi-Fi Mają rozmach! Zobacz największe roboty zbudowane na potrzeby kina Casio G-Shock MTG-G1000RS: zegarki dla najbardziej aktywnych entuzjastów elegancji Jak to działa? Cz. 8: radio