Śmieszne telefoniczne rozmowy konsultantów TOP 10 (audio)

W dniu dzisiejszym na rozluźnienie i poprawę humoru proponuję przesłuchanie dzisiejszego TOP-u nietypowych i śmiesznych rozmowach telefonicznych konsultantów rozmaitych firm.

Chciałby zaznaczyć, że wyjątkowo trudno było znaleźć ciekawe i śmieszne wersje nie zawierające masy wulgarnych ozdobników. Po dłuższym czasie przesłuchiwania przeróżnych materiałów i uspokojeniu gromkiego śmiechu w końcu udało się stworzyć w zasadzie kulturalną, dzisiejszą top listę śmiesznych rozmów konsultantów rozmaitych firm.

Wszystkie śmieszne filmy i grafiki związane z iPadem w jednym miejscu (wideo)

Muszę wcześniej poinformować, że w niektórych materiałach, co prawda pojawia się jeden krótki niecenzurowany przerywnik, ale jest on wpleciony w rozmowę w taki sposób, że właściwie stanowi ozdobę przesłuchiwanego dialogu.

Ze swojej strony pranę doradzić, aby odłożyć wszelkie ostre narzędzia jak widelce, noże, a także gorące napoje. Przed monitorem zostają jedynie chusteczki higieniczne.

1. Wyjątkowa rozmowa konsultantki Telekomunikacji Polskiej z prawdopodobnie niezbyt dobrze słyszącą starszą panią. Po prostu majstersztyk.

2. Telemarketer z Netii po dodzwonieniu się do jednego z potencjalnych klientów został mocno zdezorientowany. Moim zdaniem oniemiał z zachwytu przez poznanie niesamowitej oferty telekomunikacyjnej nieznanej, "konkurencyjnej firmy".

3. Tutaj narodziła się rozmowa rodem z  prawdziwych teorii spiskowych. Różne rzeczy można wywnioskować z faktu, że przestał działać program Telewizji Trwam.

Zobacz również: Acer Aspire R7

4. Na pewno każdy z Was przynajmniej raz w życiu przeprowadził rozmowę z konsultantem swojego providera internetowego. Rozdrażniony procesem weryfikacji klient ze stoickim spokojem zaproponował konsultantowi małą prezentację techniki walki MMA.

5. Oj jak wiele legend krąży na temat naszej biurokracji, oj jak wiele. Tylko nie wiadomo dlaczego określa się je właśnie takim mianem? W tym przypadku mamy możliwość przesłuchania czegoś w stylu rozmowy "międzywydziałowej".

6. Teraz będzie troszeczkę o ubezpieczeniach ptaków Emu.

7. Tutaj role się odwracają. Udająca konsultantkę niezidentyfikowana osoba próbuje wmówić pewnej pani, że jakiś czas temu zamówiła taksówkę.

8. Sam kilka razy zastanawiałem się po co w ogóle drukuje się masy ulotek i rozdaje je przechodniom na mieście, skoro każdy wyrzuca je do śmietnika. Jedna ze stron w rozmowie przedstawi temat w dosłowny sposób.

9. Ile razy mieliście wrażenie, że konsultant jest dla Was uprzejmy na siłę? Jeśli doświadczyliście takiej sytuacji, możecie usłyszeć, co taka osoba o Was myśli o mówi po zakończonej rozmowie. Materiał przedstawia ocenzurowany monolog.

10. Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Według pewnej pani jest to miejsce gdzie dzwoni się po to, aby się dowiedzieć czy kogoś tam przypadkiem nie trzeba ratować, albo naskarżyć na nieznośnego męża. Wielkie mi co. Czasami przecież trzeba się komuś pożalić.

Mam nadzieję, że podobało się Wam dzisiejsze zestawienie śmiesznych telefonicznych rozmów z konsultantami. Ufam, że nie zniesmaczyły nikogo drobne słowne "przyozdobienia" wplątane w poszczególne konwersacje. Jest mi niezwykle miło, że mogłem zaoferować Wam nieco dobrego humoru.

Źródło: youtube

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?