Ludzka stonoga [zwiastun]

Zastanawiam się, jaki cel przyświecał temu filmowi — chęć zaszokowania, pokazanie czegoś nowego? Najśmieszniejsze jest jednak to, że The Human Centipede (First Sequence) zbiera zaskakująco dobre recenzje. Co więcej, reżyser pracował nad nim z prawdziwym chirurgiem, by "konstrukcja" była w 100% medycznie prawidłowa. Jeśli nie straszna Wam zatem odrobina pokręconych pomysłów, zapraszam do obejrzenia zwiastuna.

Fabuła: Podczas podróży po Europie, dwie Amerykanki zatrzymują się w Niemczech. Tam w lesie psuje im się samochód. W poszukiwaniu pomocy trafiają do pobliskiej willi, w której mieszka emerytowany chirurg. Wkrótce okazuje się, że ma on trochę nierówno pod sufitem, gdyż tłumaczy dziewczynom szaloną wizję naukową. Mają one zostać obiektami w jego chorej fantazji — ludzkiej stonogi.

The Human Centipede (First Sequence) wyreżyserował Tom Six na podstawie własnego pomysłu. W realizacji jest już druga część The Human Centipede (Full Sequence).

Film jest od roku pokazywany na różnych festiwalach, na których zbiera zazwyczaj pochlebne opinie. Oficjalnej dystrybucji kinowej raczej się nie doczekamy, a o premierze DVD na razie nic nie wiadomo — jedynie w USA 28 kwietnia 2010 czeka projekcja na VOD.

Foto: Trailer Addict

Źródło: Trailer Addict

Zobacz również: Gadżetomania TV: Xbox One - przedstawiciele polskiej branży gier komentują pokaz nowej konsoli

Podziel się: