Jak odzyskać hasło do konta Google dzięki zainstalowanym aplikacjom?

google password decryptor

google password decryptor

Konto w Google jest niezbędne do korzystania z większości usług jakie oferuje ta firma. Całość jest naprawdę wygodna — wystarczy jedna nazwa użytkownika wraz z hasłem, aby mieć dostęp do poczty, galerii zdjęć, komunikatora i wielu innych. Co w sytuacji, gdy zapomnimy hasła, a w żaden sposób nie możemy go odzyskać w tradycyjny sposób?

Znacząca część usług Google wymaga ze strony użytkownika logowania. Pozwala to na zastosowanie i zachowanie osobistych ustawień usług, a także korzystanie z pełni ich możliwości. Do czasu, gdy pamiętamy naszą nazwę użytkownika i hasła — nie ma żadnego problemu.

Komplikacje pojawiają się w sytuacji, gdy zapomnimy hasła. Naturalnie pierwsze co robimy, to próba przesłania hasła na alternatywny adres e-mail. Załóżmy jednak, że w jakiś sposób straciliśmy dostęp do drugiej skrzynki pocztowej, a także nie mamy możliwości udzielenia odpowiedzi na "sekretne pytanie". Czy to naprawdę oznacza, że utraciliśmy dostęp do kontaktów, poczty, zdjęć i wszystkich innych danych?

Przy okazji takich awaryjnych sytuacji bardzo pomocna może okazać się aplikacja Google Password Decryptor. Program ten jest w stanie wykryć i odszyfrować hasła, jakie były wykorzystywane w trakcie logowania do różnych usług, przy użyciu aplikacji takich jak gTalk, Picasa, Google Chrome, Internet Explorer.

Po uruchomieniu programu wystarczy kliknąć "Start Recovery", a program rozpocznie proces odzyskiwania zaginionych haseł. Po kilku chwilach powinna pojawić się lista nazw kont, a także haseł, jakie były wykorzystywane do zalogowania się. Hasła będą miały jawną i odszyfrowaną formę.

Aby program mógł cokolwiek wykryć, musimy przy logowaniu skorzystać z opcji, która powoduje zapisanie tych danych przez aplikacje.

Zobacz również: Wideorecenzja: ASUS B33E

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie? 11 zapomnianych konkurentów PlayStation: Jaguar, Amiga CD32, Apple Pippin i inne FES Watch - zegarek z e-papieru. Nie jest mądry, ale wygląda świetnie! Xbox One wykorzysta fitnessowe opaski? Strach się bać - Microsoft chce wiedzieć o nas za dużo! Do czego potrzebny jest Kickstarter? Żeby giganci mieli skąd brać pomysły Najlepsze myszy do gier – propozycje prezentowe na każdą kieszeń [zestawienie] Z naszych gadżetów znikną dziwne znaczki i napisy. E-Label to dowód na to, że rządzi nami biurokracja! Polskie Kinetise zwycięzcą europejskich finałów IBM SmartCamp! Będą nas reprezentować w USA Tradycyjna telewizja zniknie za 16 lat? A gdzie tam! Hush - inteligentne zatyczki do uszu. Nie przegapisz ważnych połączeń! Program Orka: Polska kupuje nowe okręty podwodne. Wybierze szwedzki typ A26? Unijni biurokraci, ręce precz od Internetu! Podział Google to absurdalny pomysł Flick - jeden przycisk, by rządzić smartfonem

Popularne w tym tygodniu:

George Hotz rzuca wyzwanie Tesli. Moduł Comma One zmieni dowolny samochód w pojazd autonomiczny Sennheiser Orpheus HE90: najdroższe słuchawki świata już wkrótce w Polsce Paranoicy mieli rację. Zakryj kamerę w laptopie - ostrzega szef FBI Test portfela Zenlet blokującego RFID. Czy zabezpieczenie naszych kart płatniczych naprawdę działa? Asus ZenPower Max: niezwykle pojemny powerbank, który naładuje smartfona i laptopa Nixon Mission: wodoszczelny i wytrzymały smartwatch na każde warunki Asus Zenwatch 3: luksusowy, flagowy smartwatch z 95 % dokładnością monitorowania aktywności Maingear R1 Razer Edition: ekstremalny komputer do gier. Podzespoły do wyboru, autorskie chłodzenie i 72 godziny testów Xiaoyi Yi Action 4K: kamerka sportowa z baterią na 2 godziny nagrywania UHD L. U. C. Y.: domowa asystentka głosowa ze zdolnością uczenia się LG Premium Kombi - test nowoczesnej lodówki LG GoPro Karma - wszystko, co musisz wiedzieć o składanym dronie