Stres? Nie daj się. Zawsze jest jakieś wyjście z trudnej sytuacji

Nieważne, czy przewróciłeś motor osiłka, czy może pomyliłeś okna czata na Facebooku i zamiast napisać koledze, co sądzisz o dzisiejszym stroju koleżanki z pracy, wysłałeś wiadomość do tej właśnie dziewczyny… Stres towarzyszy nam każdego dnia. Da się coś zrobić, by był mniej uciążliwy?

Dla niektórych stresujący jest już sam dźwięk porannego budzika, nawet jeśli ustawiliśmy sobie jakąś skoczną melodię, na przykład “Marsz Imperialny” z “Gwiezdnych wojen”.

Swoją drogą, zdarzyło się wam kiedyś być na konwencie fantastyki? I w stroju Lorda Vadera trafić przypadkiem na imprezę fanów “Star Treka”? Historia zna i takie przypadki. Może to mniej groźne, niż wylądowanie w szaliku jednej czołowej drużyny piłkarskiej między fanami innej, ale na pewno można się spocić…

Cóż, z tym też trzeba sobie poradzić, dlatego Nivea przygotowała całą linię produktów pod marką NIVEA Stress Protect. To antyperspiranty, bo – jak mówi hasło reklamowe – “Czujesz stres? Nie pozwól, by poczuli go inni”.

Dla części facetów na pewno nieco stresujące jest przebywanie w kuchni. I na pewno warto ten stres przezwyciężyć, bo mało co tak imponuje kobiecie, jak pyszne śniadanie przyniesione prosto do łóżka.

A Wy w jakich sytuacjach stresujecie się najbardziej?

Zobacz również: Tak pracuje kamera GoPro HD

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

Lech Wałęsa: ulubiony polityk internautów Filmy z GTA V wciąż robią niesamowite wrażenie. To prawdziwy, żyjący świat! Kontrowersyjna reklama T-Mobile - dla Czechów jesteśmy oszustami. Wstyd? Za Polaków w Internecie! Ta vlogerka znalazła genialnie prosty sposób na trolli. Kontaktuje się z ich matkami This War of Mine - przetrwać wojnę, razem. Dlaczego przywiązujemy się do bohaterów w grach? "Kultowe polskie zegarki" i ZX Spectrum powrócą. Nostalgia sprzeda wszystko Film dnia: Toy Story w rzeczywistości. Drony i zdalnie sterowane auto ratują pluszowego misia! 20 lat PlayStation. Polskie gry na konsolach Sony Którego ze znanych brodaczy chcielibyście ogolić? Zapraszamy do konkursu! Płacicie abonament? Będziecie mieć filmy i seriale TVP w Sieci za darmo FIlm dnia: Człowiek kontra maszyna - starcie kolejne. Łyżwiarz ściga się z dronem! Niewygodne dla producentów gier i gadżetów filmy mogą znikać z YouTube. Cenzura? Prawo do walki o dobre imię! Gadżet tygodnia [12] - znamy wyniki głosowania. Co wybraliście? Wardęga nie żyje? Nieprawda. To tylko kolejna próba wyłudzenia od Was pieniędzy Film dnia: Star Wars: The Force Awakens - tak wygląda pierwszy zwiastun... w świecie Lego! Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Widzieliśmy pierwszy zwiastun. Co wiemy o filmie? Wybieramy gadżet tygodnia [12]. Który podobał się Wam najbardziej? Błąd sklepu i gra za darmo? Bierzemy! Chytry gracz z Poznań Game Arena siedzi w każdym GTA V najlepiej pokazuje kobietę za kółkiem! Gdzie, jak i za ile? Wybieramy najlepszy sposób na kupowanie gier! Moda na "czarny piątek" dociera też do Polski. Czy we wszystkim musimy małpować Amerykę? Film dnia: Zrób to sam! Kolejka elektryczna z baterii, magnesu i miedzianego drucika Najciekawsze kamery internetowe na żywo! Piękne widoki, duchy, zwierzęta i zorza polarna Chłopcy grający w GTA i FIFĘ mają gorsze wyniki w szkole? Tak - ale to nie wina gier