Limitowana kamera HDC-TM350

Panasonic prezentuje limitowaną edycję kamery HDC-TM350 będącej siostrzanym modelem urządzenia HDC-TM300. W Wielkiej Brytanii producent zaoferuje zaledwie 200 sztuk tego urządzenia.

tm350
tm350
Szymon Adamus

Panasonic prezentuje limitowaną edycję kamery HDC-TM350 będącej siostrzanym modelem urządzenia HDC-TM300. W Wielkiej Brytanii producent zaoferuje zaledwie 200 sztuk tego urządzenia.

Nowa wersja trafi do sprzedaży w połowie tego miesiąca. Mowa tu o rynku Angielskim. W odróżnieniu od wcześniejszego modelu wersja limitowana ma posiadać nowy system optycznej stabilizacji obrazu, poprawioną funkcjonalność w słabym oświetleniu (1,6 luksa) i i więcej wbudowanej pamięci flash.

Inne funkcje TM350 to między innymi:

  • 12-krotne zbliżenie optyczne,
  • robienie zdjęć (10,6 megapiksela),
  • nagrywanie i robienie zdjęć w tym samym czasie (tu \tylko\ 8,3 megapiksela),
  • wejście na karty pamięci SD,
  • 64 GB własnej pamięci (w stosunku do 32 GB z TM300).

Kamera nagrywa oczywiście filmy w pełnej, wysokiej rozdzielczości. Wbudowany ekran ciekłokrystaliczny oferuje komunikację dotykową. To już dzisiaj w zasadzie nic nowego, ale warto o tym wspomnieć.

Limitowany styl Panasonic HDC-TM350 podkreślaną brązowe wykończenia. To jedyna kamera tego producenta z takim kolorem na obudowie.

Źródło: photographyblog

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.