Niesamowite, mozaikowe kafelki w 3D i nie tylko

Zawsze wkładamy dużo energii i serca w to, by pomieszczenia, z których na co dzień korzystamy prezentowały się jak najlepiej. Do salonu kupujemy komfortowe meble wypoczynkowe, do kuchni nowoczesny i funkcjonalny sprzęt AGD, a co z łazienką? Możemy dodać jej  szyku poprzez wspaniałe kafelki — od teraz również takie, które będą oddawać naszą osobowość, upodobania, zainteresowania itp. Spersonalizujmy nasze łazienki.

Hiszpańska firma Glassdecor proponuje wszystkim wielbicielom łazienkowych przyjemności coś niezwykle przyjemnego dla oka — bogaty wachlarz niewielkich, mozaikowych kafelków z rozmaitymi obrazami w 3D i nie tylko, które po ułożeniu na ścianie wyglądają jak wielkie zdjęcie. Wszystko to w zróżnicowanych wielkościach, w zależności od preferencji klienta.

Niezwykła trwałość prezentowanych kafelków pozwala instalować je również na zewnątrz, na przykład w ogrodzie. Na mnie osobiście największe wrażenie robią propozycje w 3D. Oczywiście jeśli macie ochotę obejrzeć więcej zdjęć z gotowymi aranżacjami zapraszam do zajrzenia w źródło.

Źródło: hometone

Zobacz również: Toshiba Z830

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze