Jak się oświadczać, to z klasą! 10 najbardziej geekowskich zaręczyn

Ślub w "30 Rock" (Fot. NBC)

Ślub w "30 Rock" (Fot. NBC)

Ten artykuł ma 3 strony:

Geekowskie zaręczyny, cz. 1

Oświadczyny w pracy naukowej

Jeśli Sheldon kiedykolwiek oświadczy się Amy (kto wie, może w 10. sezonie to zrobi), to pewnie i tak nie przebije tego pana. Fizyk z uniwersytetu w Sydney poprosił swoją dziewczynę (też zajmującą się fizyką) o rękę w specjalnie na tę okazję przygotowanej fałszywej pracy naukowej zatytułowanej "Interakcje dwóch ciał. Badania długoterminowe". Oświadczyny znajdziecie w punkcie 3, zatytułowanym "Wnioski".

Trailer filmowy dla dziewczyny

Cały film to może byłoby za dużo, ale zaręczynowy trailer filmowy? Czemu nie! Tak zrobił w 2011 roku chłopak o imieniu Matt. W lewym dolnym rogu ekranu możecie obserwować reakcję dziewczyny, która zobaczyła ten "trailer" w kinie. Warto obejrzeć do końca.

Pierścionek w stylu "Battlestar Galactica"

Michael Moragne zrobił dla swojej dziewczyny naprawdę niesamowity pierścionek – w kształcie głowy Cylona z "BSG". Czy jakakolwiek fanka seriali science fiction mogłaby odmówić?

Zobacz również: Toshiba Z830

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie? 11 zapomnianych konkurentów PlayStation: Jaguar, Amiga CD32, Apple Pippin i inne FES Watch - zegarek z e-papieru. Nie jest mądry, ale wygląda świetnie! Xbox One wykorzysta fitnessowe opaski? Strach się bać - Microsoft chce wiedzieć o nas za dużo! Do czego potrzebny jest Kickstarter? Żeby giganci mieli skąd brać pomysły Najlepsze myszy do gier – propozycje prezentowe na każdą kieszeń [zestawienie] Z naszych gadżetów znikną dziwne znaczki i napisy. E-Label to dowód na to, że rządzi nami biurokracja! Polskie Kinetise zwycięzcą europejskich finałów IBM SmartCamp! Będą nas reprezentować w USA Tradycyjna telewizja zniknie za 16 lat? A gdzie tam! Hush - inteligentne zatyczki do uszu. Nie przegapisz ważnych połączeń! Program Orka: Polska kupuje nowe okręty podwodne. Wybierze szwedzki typ A26? Unijni biurokraci, ręce precz od Internetu! Podział Google to absurdalny pomysł Flick - jeden przycisk, by rządzić smartfonem Tak trafia rakieta NSM! Ten sprzęt broni polskiego wybrzeża Połącz drukarkę ze smartfonem - printWiFi sprawi, że drukowanie będzie wygodniejsze

Popularne w tym tygodniu:

Polak potrafi! Latający skuter rodem z „Gwiezdnych wojen” powstaje pod Tarnowem Skandal czy przypadek? Lodówka Samsunga wyświetla plan niemieckiej inwazji na Polskę Hover Camera Passport: składany autonomiczny dron z kamerą 4K i rozpoznawaniem twarzy Testujemy najnowsze pralki LG 6 Motion TurboWash 2016! Cybathlon 2016: odbyły się pierwsze zawody... cyborgów? Netgear X10 Nighthawk: najszybszy router na świecie stworzony dla streamingu 4K i VR Dell UltraSharp U3417W: zakrzywiony, ultrapanoramiczny monitor o rewelacyjnym odwzorowaniu barw Z wizytą w fabryce Elona Muska. Oto najnowocześniejsza wytwórnia samochodów na świecie Netgear Arlo Pro: bezprzewodowa i odporna na pogodę kamera Wi-Fi Mają rozmach! Zobacz największe roboty zbudowane na potrzeby kina Casio G-Shock MTG-G1000RS: zegarki dla najbardziej aktywnych entuzjastów elegancji Jak to działa? Cz. 8: radio