Jak się oświadczać, to z klasą! 10 najbardziej geekowskich zaręczyn

Ślub w "30 Rock" (Fot. NBC)

Ślub w "30 Rock" (Fot. NBC)

Ten artykuł ma 3 strony:

Geekowskie zaręczyny, cz. 1

Oświadczyny w pracy naukowej

Jeśli Sheldon kiedykolwiek oświadczy się Amy (kto wie, może w 10. sezonie to zrobi), to pewnie i tak nie przebije tego pana. Fizyk z uniwersytetu w Sydney poprosił swoją dziewczynę (też zajmującą się fizyką) o rękę w specjalnie na tę okazję przygotowanej fałszywej pracy naukowej zatytułowanej "Interakcje dwóch ciał. Badania długoterminowe". Oświadczyny znajdziecie w punkcie 3, zatytułowanym "Wnioski".

Trailer filmowy dla dziewczyny

Cały film to może byłoby za dużo, ale zaręczynowy trailer filmowy? Czemu nie! Tak zrobił w 2011 roku chłopak o imieniu Matt. W lewym dolnym rogu ekranu możecie obserwować reakcję dziewczyny, która zobaczyła ten "trailer" w kinie. Warto obejrzeć do końca.

Pierścionek w stylu "Battlestar Galactica"

Michael Moragne zrobił dla swojej dziewczyny naprawdę niesamowity pierścionek – w kształcie głowy Cylona z "BSG". Czy jakakolwiek fanka seriali science fiction mogłaby odmówić?

Zobacz również: Wideorecenzja: Manta 3D Cyber Eye

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Trójkąt Bermudzki. Wielka tajemnica czy wielka bzdura? Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie? 11 zapomnianych konkurentów PlayStation: Jaguar, Amiga CD32, Apple Pippin i inne FES Watch - zegarek z e-papieru. Nie jest mądry, ale wygląda świetnie! Xbox One wykorzysta fitnessowe opaski? Strach się bać - Microsoft chce wiedzieć o nas za dużo! Do czego potrzebny jest Kickstarter? Żeby giganci mieli skąd brać pomysły Najlepsze myszy do gier – propozycje prezentowe na każdą kieszeń [zestawienie] Z naszych gadżetów znikną dziwne znaczki i napisy. E-Label to dowód na to, że rządzi nami biurokracja! Polskie Kinetise zwycięzcą europejskich finałów IBM SmartCamp! Będą nas reprezentować w USA Tradycyjna telewizja zniknie za 16 lat? A gdzie tam! Hush - inteligentne zatyczki do uszu. Nie przegapisz ważnych połączeń! Program Orka: Polska kupuje nowe okręty podwodne. Wybierze szwedzki typ A26?

Popularne w tym tygodniu:

Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Życie na pokaz. W sieci udajemy zdrowych i szczęśliwych, bo zmuszają nas różne aplikacje Unikalne hasła: zakała współczesnego internetu. Jak pozbyć się tego problemu? Trójkąt Bermudzki. Wielka tajemnica czy wielka bzdura? Developerzy Microsoftu zdradzają tajemnicę datowania sterowników na 2006 rok Tex-lock: lekkie i zaskakująco wytrzymałe zapięcie rowerowe Bond: każde sterowane pilotem urządzenie może być inteligentne Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Analogue Nt Mini: klasyczny NES w luksusowej odsłonie Gala Mobility Trends 2016 – największe wydarzenie w branży mobilnych technologii Mobilność czy wygoda? Możesz mieć wszystko: poznaj warte uwagi notebooki 2w1