Kliknij reklamę ? kontrola zawartości stron internetowych!

Na pewno nie jednego z Was drażnią pojawiające się obrazki i reklamy na wielu stronach internetowych. Wszystko jest dobrze gdy reklama ukryta jest gdzieś z brzegu i nie zasłania głównego tekstu czy zdjęć, które nas interesują. Robi się gorzej gdy uniemożliwia ona nam normalne przeglądanie witryn.

Z pomocą przyjdzie plugin Adblock Plus 1.0. Plugin ten jest dodatkiem do przeglądarki firefox. Umożliwia on dodawanie własnych reguł blokowania zawartości stron. Adblock Plus 1.0 może być również przydatny do zatrzymywania obrazków oraz innej grafiki, która znacząco spowalnia nam łącze internetowe.

Załóżmy, że jesteśmy w podroży i korzystamy z dostępu do Internetu poprzez sieć GSM. Zwykle takie łącza oferują niedużą przepustowość do tego zmieniającą się wraz z zasięgiem. Duże zdjęcia będą znacząco spowalniać pracę w Internecie. Wystarczy, że uruchomimy wtedy nasz plugin wraz ze zdefiniowanymi wcześniej regułami kontroli zawartości wybranych stron. Praca Internetu przyśpieszy znacznie, a my będziemy mogli delektować się szybkim dostępem do informacji.

Dodatek na bieżąco daje nam podgląd do pobieranej i wyświetlanej zawartości przeglądanej strony.

Adblock Plus 1.0

Zobacz również: Samsung Forum 2014

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze