NFS Carbon CAR - znamy wyniki!

I miejsce - obrazek
Maciej Madziński
03.07.2007 11:15

Przedwczoraj, w Kamieniu Śląskim, odbył się finał, zorganizowanego przez EA Polska, konkursu NFS Carbon CAR. Impreza trwała w trakcie Mistrzostw Polski na 1/4 mili. Celem konkursu było wyłonienie maszyn, które najlepiej odwzorowują "bestie", z którymi mieliśmy do czynienia w NFS: Carbon. Zwycięzcą został Sławomir Załęski i jego Toyota Mr2 z 96’ roku K1 SPEED.

Drugie i trzecie miejsce przypadło kolejno: Dariuszowi Wojciechowiczowi z Hondą Prelude 2,2 VTEC 4 WS z 94’ roku i Pawłowi Penkale, który modyfikował Hondę Civic z 93’ roku. Cała trójka otrzymała puchary, sami uczestnicy zaś nie ukrywali, że są bardzo zadowoleni ze zwycięstwa.

Zdjęcia z imprezy umieściłem w naszej galerii. Znajdziecie tam również fotki pojazdów, które zajęły wspomniane wyżej drugie i trzecie miejsce. Muszę powiedzieć, że bardzo pozytywnie zaskoczył mnie konkurs przygotowany przez "elektronicznych". Szczególnie, że firma poza rozwiązaniem konkursu przygotowała w trakcie mistrzostw specjalny namiot, w którym można było np. pośmigać w Need for Speed. Brawo EA, obyście organizowali więcej takich imprez!

Źródło i fot.: EA Polska

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.