Najlepsze prezenty gwiazdkowe dla fanów technologii

Ten artykuł ma 9 stron:

Niesamowite gadżety

Xiaomi 700W Balance Stand Up Electric Scooter

Xiaomi 700W Balance Stand Up Electric Scooter

Żyjemy w erze Jetsonów. Nie musisz chodzić na zakupy – wszędzie dojedziesz bez ruszania się z miejsca. Xiaomi to mniejsza, zgrabniejsza, wygodniejsza i po prostu lepsza wersja Segwaya, z której naprawdę można wygodnie korzystać podczas wypadu do sklepu. Stoisz i ruszasz w drogę. Nic prostszego.
Cena: ok. 500 USD

AlcoFind Pro X-5

AlcoFind Pro X-5

Kuzyn wzniósł o jeden świąteczny toast za dużo i nie wiesz, czy oddać mu kluczyki? Sprawdź go, wykorzystując profesjonalny alkomat AlcoFind, wykonujący pomiary z dokładnością do 0,1‰. Sensor eliminuje czynniki, które mogą mieć wpływ na rezultat, np. palenie papierosów, i pozwala zapisać 10 ostatnich wyników. Przydatny co sobotę.
Cena: 299 zł

Lokalizator GPS GL 300 Server

GPS GL 300 Server

Zobacz również: Pierwszy telewizor OLED Ultra HD 4K

Lokalizatory GPS przydają się nie tylko wtedy, gdy szukasz drogi w obcym mieście. Umieść GL 300 w walizce, a określisz jej położenie z dokładnością do dwóch metrów. Zostaw go w samochodzie, a już nigdy nie będziesz błąkał się po parkingu przed centrum handlowym. To gadżet, którego nie da się zgubić.
Cena: 1380 zł

Hot Pink Mace Mini

Hot Pink Mace Mini

Uroczy i groźny — właśnie taki jest gaz obronny dla kobiet Hot Pink Mace Mini, dostępny w sklepie SpyShop.pl. W niepozornym różowym breloczku kryje się ładunek, który zwali z nóg każdego agresora. Spray pryska na odległość ok. 1,5 m, powodując łzawienie, podrażnienie dróg oddechowych i swędzenie. Małe, a cieszy.
Cena: 60 zł

WD My Cloud

To właściwie nie dysk, ale cały komputer. W przeciwieństwie do chmur publicznych, magazyn danych z chmurą osobistą My Cloud umożliwia przechowywanie zdjęć, filmów, muzyki i dokumentów w jedynym bezpiecznym miejscu - „u siebie”, bez abonamentu. Na dwu-terabajtowym My Cloud nagramy 400 tys. zdjęć (ok. 3,5 MB), 500 tys. plików muzycznych, (ok. 4 min.) i 150 godzin filmów (w formacie DV; 13 GB = godzina). Wszystkie wrzucone pliki można obejrzeć np. na TV dzięki sturmieniowaniu multimediów.

Użytkownicy mają dostęp do My Cloud zarówno przez Internet, jak i urządzenia mobilne — w dowolnym czasie i z każdego miejsce na ziemi. Pliki można zdalnie przesyłać w obie strony oraz udostępniać osobom trzecim. Instalacja i obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna.

WD My Cloud dostępny jest w różnych pojemnościach od 2 do 6 TB. Cena od ok.549 zł.

TrackR StickR

TrackR StickR

Mały, przyczepiany do dowolnego obiektu nadajnik pokazujący położenie małych obiektów. Dla większej dokładności wykorzystuje GPS i pomiar odległości od smartfonu. Dzięki niemu zawsze będziesz wiedzieć, gdzie zostawiłeś klucze, telefon czy portfel. Prawdopodobnie najlepszy wynalazek od czasów koła.
Cena: 29 USD

Snowflake Stealth Drone

Snowflake Stealth Drone

Minidron mieszczący się na dłoni, z prostym systemem sterowania umożliwiającym powietrzne akrobacje. Zabawka, która dziesięć lat temu w filmie s-f byłaby efektem komputerowym — a dziś możesz się nią bawić w "real life". Snowflake to nowa i nowocześnie wyglądająca technologia, więc nie musisz udawać, że kupujesz go dla dziecka.
Cena: 34,99 USD

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Dzień z życia śmieciarza. Kosze na śmieci pełne telewizorów, komputerów i konsol? Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa PHAB Plus: więcej znaczy lepiej. Miniaturyzacja przestała być zaletą Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii Oglądasz filmy w sieci? Sprawdź, co ci grozi Akcesoria dla graczy z serii Y. Co ciekawego oferuje Lenovo? Najnowsze technologie w wojsku: naćpany cyborg, czyli żołnierz przyszłości Amazon chce stworzyć rozszerzoną rzeczywistość bez gogli Postęp na niby. Polskie miasta udają nowoczesne Nexus 5X to udany smartfon. Zobacz, co się nam w nim najbardziej podoba Wymieniamy sprzęt na nowszy? Nie narzekajmy na producentów, sami skracamy jego życie Minecraft. Najbardziej niedoceniana gra w historii Poznaj LG TurboWash, czyli energooszczędne pralki dla... geeków Co się stanie, gdy ktoś przejmie kontrolę nad naszymi wszystkimi inteligentnymi gadżetami? Data premiery Oculus Rift zostanie ujawniona w tym tygodniu? HoloLens: Microsoft zwalnia 60 pracowników! 10 niesamowitych zdjęć zrobionych smartfonami LG G4 Ewolucja peceta: od beżowej skrzynki do wielkiego ekranu AirCard 785S LTE: własna sieć zawsze pod ręką Powstaje smartfon wybrany wolą ludu. Tak zabija się rewolucyjne pomysły Wiadomość dla przyszłych pokoleń: kapsuła czasu. Co włożył do niej Steve Jobs?

Popularne w tym tygodniu:

Jak odzyskać hasło ukryte za gwiazdkami? DR ZĄBER Sentry: stworzona w Polsce obudowa o wymiarach konsoli Budynek, który walczy ze smogiem. Jest ratunek dla zatrutych miast! Renesans kaset magnetofonowych: trend na przekór cyfryzacji Bill Gates: kradnij pomysły, zdradzaj przyjaciół, ciężko pracuj. Tak zostaniesz miliarderem Polak wyrzuci, Szwed naprawi. Dlaczego tak łatwo tracimy pieniądze? Majsterkowanie dla zaawansowanych: Xbox One S w formie laptopa Aplikacje dla architektury x86 uruchomimy również na procesorach ARM Basslet: nadgarstkowy subwoofer pozwala poczuć odsłuchiwaną muzykę Najbardziej bezużyteczny klawisz na klawiaturze. Do czego służy? Płonące baterie w przyszłości ugasi wbudowany czynnik gaśniczy Za kulisami rezerwacji online. Jak kupić tani bilet?