Tydzień z Gadżetomanią #4: przenośne dyski, inteligentne notatniki, najnowocześniejsze czołgi i niesamowite edycje kolekcjonerskie

Jaki przenośny dysk wybrać? Czym nagrywać nasze sportowe wyczyny? Jak połączyć nowoczesną technologię z tradycyjnym, odręcznym tworzeniem notatek? Tymi – i wieloma innymi, ciekawymi tematami – zajmiemy się w najbliższym tygodniu.

Przed nami pasjonujący tydzień! Już niebawem przeczytacie o tym, czym miała być gra „Mount & Blade II: Bannerlord”, czego po tym tytule oczekiwaliśmy i co z tego wyszło.

Nie zabraknie poradników – tym razem zajmiemy się przenośnymi magazynami danych i sprawdzimy, które z dostępnych na polskim rynku, przenośnych dysków są warte uwagi. Rzucimy okiem również na sportowe kamery, których oferta staje się z miesiąca na miesiąc coraz ciekawsza, a ceny – przynajmniej niektórych modeli – całkiem atrakcyjne.

W środę zastanowimy się nad tym, jak technologia zmienia sposób prowadzenia notatek – sprawdzimy, jakie modele inteligentnych piór i notatników są dostępne na rynku i jak z nich korzystać.Przetestujemy również bardzo ciekawy monitor Philipsa, łączący rozdzielczość 4K i zakrzywiony ekran z… sami się przekonacie.

Nie braknie również wątków militarnych – tym razem zajmiemy się współczesnymi czołgami i najnowocześniejszymi przedstawicielami tego rodzaju broni.

Na koniec tygodnia rozbudzimy apetyty graczy, prezentując najciekawsze, najbardziej niesamowite, nietypowe i budzące podziw edycje kolekcjonerskie. Czy ich czas – mimo popularności cyfrowej dystrybucjima dopiero nadejść?

Zwieńczeniem tygodnia będzie nasz udział w polskim pokazie drona DJI Mavic Pro. Relację będziecie mieli okazję przeczytać po weekendzie.

Do zobaczenia. I nie zapomnijcie zajrzeć na naszego Facebooka!

Zobacz również: GoPro 3D

Dla przypomnienia prezentujemy również najciekawsze artykuły ostatniego tygodnia:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Za kulisami rezerwacji online. Jak kupić tani bilet? Jak odzyskać hasło ukryte za gwiazdkami? Bill Gates: kradnij pomysły, zdradzaj przyjaciół, ciężko pracuj. Tak zostaniesz miliarderem Współczesne czołgi i pojazdy bojowe Wojska Polskiego. Ten sprzęt ma nas obronić Te samoloty mają nas bronić! Jakim sprzętem dysponuje polskie lotnictwo? Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Nieznane samoloty polskich konstruktorów, które nigdy nie weszły do produkcji Odin2: mobilny projektor równie inteligentny jak tablet Elon Musk zdradza plany: druga gigafabryka Tesli powstanie w Europie Odzież sportowa Antelope: elektrostymulacja mięśni jako sposób na skuteczny trening Holovect: pierwszy na świecie komputerowy wyświetlacz holograficzny Jak to działa? Cz. 10: aspiryna Niewrażliwa na przebicia opona rowerowa Nexo. Nigdy więcej pompowania! Rusza aktualizacja LG G5 do Androida 7.0 Nougat Code Europe: największa konferencja programistyczna w Polsce pod patronatem Gadżetomanii. Co ciekawego tam zobaczymy? Wikipedia to lewacki spisek? Najnowsze badania neutralności zaskakują Stworzył 5127 prototypów, zanim zrewolucjonizował branżę. Rozmawiamy z genialnym wynalazcą Jamesem Dysonem SprayPrinter: graffiti ze smartfona. Nanodrukarka dzięki której każdy może być artystą Wirtualna żywność wprost z komputera, czyli smak i twardość wirtualnego ciastka Remix IO i Remix IO+: TV box, konsola i pecet w jednym kompaktowym urządzeniu Project VoCo: nowe oprogramowanie Adobe wygeneruje nagranie ze słowami, których nigdy nie powiedziałeś Inteligentna elektronika z drukarki 3D: samonaprawa w 0.05 sekundy! Płynność mistrza tai-chi, czyli moja przygoda z ASUS ZenFone 3 Nie daj się oszukać – jak dbać o bezpieczeństwo w sieci

Popularne w tym tygodniu:

Jak odzyskać hasło ukryte za gwiazdkami? DR ZĄBER Sentry: stworzona w Polsce obudowa o wymiarach konsoli Polak wyrzuci, Szwed naprawi. Dlaczego tak łatwo tracimy pieniądze? Budynek, który walczy ze smogiem. Jest ratunek dla zatrutych miast! Renesans kaset magnetofonowych: trend na przekór cyfryzacji Bill Gates: kradnij pomysły, zdradzaj przyjaciół, ciężko pracuj. Tak zostaniesz miliarderem Majsterkowanie dla zaawansowanych: Xbox One S w formie laptopa Aplikacje dla architektury x86 uruchomimy również na procesorach ARM Najbardziej bezużyteczny klawisz na klawiaturze. Do czego służy? Płonące baterie w przyszłości ugasi wbudowany czynnik gaśniczy Za kulisami rezerwacji online. Jak kupić tani bilet? Icaros: przyrząd do ćwiczeń fizycznych podczas gry w VR