Tydzień z Gadżetomanią #4: przenośne dyski, inteligentne notatniki, najnowocześniejsze czołgi i niesamowite edycje kolekcjonerskie

Jaki przenośny dysk wybrać? Czym nagrywać nasze sportowe wyczyny? Jak połączyć nowoczesną technologię z tradycyjnym, odręcznym tworzeniem notatek? Tymi – i wieloma innymi, ciekawymi tematami – zajmiemy się w najbliższym tygodniu.

Przed nami pasjonujący tydzień! Już niebawem przeczytacie o tym, czym miała być gra „Mount & Blade II: Bannerlord”, czego po tym tytule oczekiwaliśmy i co z tego wyszło.

Nie zabraknie poradników – tym razem zajmiemy się przenośnymi magazynami danych i sprawdzimy, które z dostępnych na polskim rynku, przenośnych dysków są warte uwagi. Rzucimy okiem również na sportowe kamery, których oferta staje się z miesiąca na miesiąc coraz ciekawsza, a ceny – przynajmniej niektórych modeli – całkiem atrakcyjne.

W środę zastanowimy się nad tym, jak technologia zmienia sposób prowadzenia notatek – sprawdzimy, jakie modele inteligentnych piór i notatników są dostępne na rynku i jak z nich korzystać.Przetestujemy również bardzo ciekawy monitor Philipsa, łączący rozdzielczość 4K i zakrzywiony ekran z… sami się przekonacie.

Nie braknie również wątków militarnych – tym razem zajmiemy się współczesnymi czołgami i najnowocześniejszymi przedstawicielami tego rodzaju broni.

Na koniec tygodnia rozbudzimy apetyty graczy, prezentując najciekawsze, najbardziej niesamowite, nietypowe i budzące podziw edycje kolekcjonerskie. Czy ich czas – mimo popularności cyfrowej dystrybucjima dopiero nadejść?

Zwieńczeniem tygodnia będzie nasz udział w polskim pokazie drona DJI Mavic Pro. Relację będziecie mieli okazję przeczytać po weekendzie.

Do zobaczenia. I nie zapomnijcie zajrzeć na naszego Facebooka!

Zobacz również: Samsung Forum 2014

Dla przypomnienia prezentujemy również najciekawsze artykuły ostatniego tygodnia:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Trójkąt Bermudzki. Wielka tajemnica czy wielka bzdura? Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Życie na pokaz. W sieci udajemy zdrowych i szczęśliwych, bo zmuszają nas różne aplikacje Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Unikalne hasła: zakała współczesnego internetu. Jak pozbyć się tego problemu? Jak oni podrabiają! Chińczycy skopiowali kuchenkę gazową Apple'a i... alpejski kurort Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Kosmiczne technologie, których używamy na co dzień Tego używaliśmy przed internetem. Skazane na zapomnienie stare nośniki danych Cyfrowi aktorzy w filmach. Jak wyglądała droga od prostych modeli 3D do fotorealizmu? Jaki nóż wybrać? Najlepsze scyzoryki i foldery za 50, 100 i więcej złotych Tego się po Apple nie spodziewałeś. 13 nieznanych faktów Hatsune Miku: oto przyszłość muzyki. Ta Japonka zawsze będzie miała 16 lat Algorytm zabijania. Skynet istnieje i dzięki big data decyduje, kogo trzeba uśmiercić Za kulisami rezerwacji online. Jak kupić tani bilet? Jak odzyskać hasło ukryte za gwiazdkami? Bill Gates: kradnij pomysły, zdradzaj przyjaciół, ciężko pracuj. Tak zostaniesz miliarderem Współczesne czołgi i pojazdy bojowe Wojska Polskiego. Ten sprzęt ma nas obronić Te samoloty mają nas bronić! Jakim sprzętem dysponuje polskie lotnictwo? Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Nieznane samoloty polskich konstruktorów, które nigdy nie weszły do produkcji Odin2: mobilny projektor równie inteligentny jak tablet

Popularne w tym tygodniu:

Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Życie na pokaz. W sieci udajemy zdrowych i szczęśliwych, bo zmuszają nas różne aplikacje Unikalne hasła: zakała współczesnego internetu. Jak pozbyć się tego problemu? Jak oni podrabiają! Chińczycy skopiowali kuchenkę gazową Apple'a i... alpejski kurort Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Trójkąt Bermudzki. Wielka tajemnica czy wielka bzdura? Developerzy Microsoftu zdradzają tajemnicę datowania sterowników na 2006 rok Tex-lock: lekkie i zaskakująco wytrzymałe zapięcie rowerowe Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Bond: każde sterowane pilotem urządzenie może być inteligentne Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Analogue Nt Mini: klasyczny NES w luksusowej odsłonie