Rakietą w owady! Packa na zawsze rozwiąże problem z komarami

Tradycyjne packi na owady nie bywają zbyt skuteczne – głównie przez to, że wymagają sporej precyzji i ogromnej dozy cierpliwości. Można jednak sprawić, że codzienne polowania nie tylko będą faktycznie pozbywać się bzyczącego problemu, ale staną się frajdą samą w sobie. W jaki sposób? Wystarczy jeden prosty, niedrogi gadżet.

Pixabay.com

Wygląda jak odrobinę większa rakieta do tenisa stołowego, jednak jego celem nie jest bynajmniej pomóc nam w wykonaniu asa serwisowego. Owadobójcza rakieta ma bowiem cechę, odróżniającą ją od tych, które nie są owadobójcze. Siatka, która znajduje się wewnątrz niej jest pod napięciem.

I to nie jest jakieś smętne kilka wolt – tylko okrągłe 1800. W porównaniu do paralizatorów nie jest to może dużo (te mogą wytwarzać nawet 10 mln wolt), jednak my walczymy z małymi owadami – a taka rakieta skutecznie je eliminuje. Nie mówiąc o frajdzie, jakie daje polowanie urządzeniem naładowanym prądem, na szczęście bezpiecznym dla człowieka.

Jeśli zatem chcemy efektywnie i efektownie pozbywać się komarów, much i meszek, łapmy za baterię, włączmy rakietę i wyruszajmy na elektryczne łowy.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Przenośne odtwarzacze audio do 100 zł Narzędzia dla majsterkowiczów Odnawianie mebli - jak stare graty zmienić w hipsterskie sprzęty Obudowa do Samsunga Galaxy S7 - propozycje Zestawy audio do 700 zł Jak odnowić kabinę prysznicową - sposoby Sprytne sposoby ukrywania przewodów Zraszacze ogrodowe do 100 zł Najbardziej niepraktyczne lampy, które warto mieć Drony do 200 zł Soundbary do 1500 zł Urządzenia, które ułatwią życie alergikom Rybki w domu: od czego zacząć? Niezbędnik początkującego akwarysty Kup piec kiedy nie ma sezonu grzewczego. Jaki wybrać i czym się różnią? Jak ochronić komputer przed burzą? Pomoże listwa filtrująca i antyprzepięciowa Odśwież podłoże swojego domu. Płytki podłogowe są praktyczne i łatwe w montażu Zwierzę w podróży - klatki i akcesoria, dzięki którym bezpiecznie przetransportujesz swojego pupila Na wakacje wymień telewizor na nowy. Wystarczy mniej niż 500 zł Lodówki z kostkarką do lodu do 5000 zł Jak dbać o żywopłot? Jak czyścić grilla? Czas na nową klawiaturę. I zapalony gracz, i pracownik biura będzie zadowolony Praktyczne skrzynki na narzędzia Najlepsze zabawki dla twojego kota

Popularne w tym tygodniu:

Rybki w domu: od czego zacząć? Niezbędnik początkującego akwarysty Jak ochronić komputer przed burzą? Pomoże listwa filtrująca i antyprzepięciowa Wiertarki do 100 zł Jak powiesić telewizor? Sprytne sposoby ukrywania przewodów Odnawianie mebli - jak stare graty zmienić w hipsterskie sprzęty Drony do 200 zł Zapomnij o odpryskach i szorowaniu. Oto porządne patelnie do 150 zł Soundbary do 1500 zł Urządzenia, które ułatwią życie alergikom Jak odnowić kabinę prysznicową - sposoby Jak tanio odnowić starą podłogę?