Rakietą w owady! Packa na zawsze rozwiąże problem z komarami

Tradycyjne packi na owady nie bywają zbyt skuteczne – głównie przez to, że wymagają sporej precyzji i ogromnej dozy cierpliwości. Można jednak sprawić, że codzienne polowania nie tylko będą faktycznie pozbywać się bzyczącego problemu, ale staną się frajdą samą w sobie. W jaki sposób? Wystarczy jeden prosty, niedrogi gadżet.

Pixabay.com

Wygląda jak odrobinę większa rakieta do tenisa stołowego, jednak jego celem nie jest bynajmniej pomóc nam w wykonaniu asa serwisowego. Owadobójcza rakieta ma bowiem cechę, odróżniającą ją od tych, które nie są owadobójcze. Siatka, która znajduje się wewnątrz niej jest pod napięciem.

I to nie jest jakieś smętne kilka wolt – tylko okrągłe 1800. W porównaniu do paralizatorów nie jest to może dużo (te mogą wytwarzać nawet 10 mln wolt), jednak my walczymy z małymi owadami – a taka rakieta skutecznie je eliminuje. Nie mówiąc o frajdzie, jakie daje polowanie urządzeniem naładowanym prądem, na szczęście bezpiecznym dla człowieka.

Jeśli zatem chcemy efektywnie i efektownie pozbywać się komarów, much i meszek, łapmy za baterię, włączmy rakietę i wyruszajmy na elektryczne łowy.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Drony do 500 zł Zraszacze ogrodowe do 200 zł Najlepsze zabawki dla twojego psa Jak dbać o trawnik? Wybieramy zraszacz, obcinarkę i inne akcesoria Sprytne urządzenie piwnicy Lampy podłogowe - przegląd najciekawszych propozycji Czyszczenie parowe – jakie urządzenia są najlepsze? Zraszacze ogrodowe do 50 zł Sprytne urządzenie strychu Trendy w oświetleniu domu Pochłaniacze wilgoci - przegląd Dobre termometry bezdotykowe, czyli jakie? Przenośne odtwarzacze audio do 100 zł Narzędzia dla majsterkowiczów Odnawianie mebli - jak stare graty zmienić w hipsterskie sprzęty Obudowa do Samsunga Galaxy S7 - propozycje Zestawy audio do 700 zł Jak odnowić kabinę prysznicową - sposoby Sprytne sposoby ukrywania przewodów Zraszacze ogrodowe do 100 zł Najbardziej niepraktyczne lampy, które warto mieć Drony do 200 zł Soundbary do 1500 zł Urządzenia, które ułatwią życie alergikom

Popularne w tym tygodniu:

Bez tego ani rusz. Akcesoria do montażu komputera i nie tylko Echosondy dzięki którym będziesz wiedział jak złapać grubą rybę Kochasz biegać? Te sprzęty pozwolą na jogging niezależnie od pogody Gadżety dla wędkarzy, które pozwolą się zrelaksować podczas oczekiwania na połów Prawdziwie jesienne śniadania na ciepło – gofry i nie tylko Nowy odkurzacz Electrolux to Tesla wśród automatów Baterie łazienkowe do 150 zł Gotowy na przygodę w lesie? To lepiej się dobrze uzbrój Nie tylko selfie stick - inne zastosowania kamerki GoPro Radzimy jak uniknąć błędów podczas jesiennych porządków na działce Przezorny zawsze ubezpieczony. Akcesoria do samoobrony Ten sprzęt jest w promocji, a pomoże ci zachować sylwetkę w trakcie zimy