Już nigdy nie przejmuj się słabą baterią. Power banki do 50 zł

Baterie w smartfonach nie starzeją się najlepiej. Z czasem niestety ich pojemność ulega pogorszeniu. A to wiąże się z krótszym czasem działania. Nie ma chyba gorszej rzeczy, niż padająca bateria w trasie lub przed ważną rozmową. Zamiast panicznie szukać kontaktu, możemy zaopatrzyć się w power bank. Nie musimy od razu kupować dużych urządzeń – w razie nagłej potrzeby, wystarczy mniejszy, a do tego tańszy. Oto power banki, za które wydamy mniej niż 50 zł.

Pixabay/rawpixel

Żeby mieć pewność co do własnego źródła energii, zawsze musimy trzymać je blisko siebie. Dlatego możemy zaopatrzyć się w power bank, który jednocześnie wygląda jak brelok. Wystarczy dopiąć go do kluczy i już nigdy nie opuścimy mieszkania lub domu bez awaryjnej ładowarki. Oczywiście musimy pamiętać o dwóch rzeczach: ładowaniu samego power banku oraz tym, że jeśli zgubimy klucze – zgubimy i jego. Z powodu swoich rozmiarów, urządzenie ma pojemność około 2000 mAh – to wystarczy, żeby naładować popularne modele smartfonów mniej więcej do połowy pojemności baterii.

W tym segmencie cenowym możemy kupić nie tylko przydatny, ale i estetyczny gadżet. Na rynku dostępne są power banki, które nie muszą wyglądać jak podłużne prostokąty. Mają bardziej wyszukane kształty, które sprawiają, że mogą dobrze komponować się z naszym ubiorem, a my dzięki nim dyskretnie naładujemy nasz sprzęt. Do tego ich pojemność (około 4000 mAh) sprawia, że bez problemu wybawią się z tarapatów, w jakie może wpędzić rozładowana komórka.

Nie każdy jednak na piedestał musi stawiać estetykę. Dla wielu ważniejsze jest, by power bank po prostu ładował. A w niskiej cenie możemy dostać urządzenia o naprawdę sporej pojemności. We wspomnianym wyżej zakresie cenowym są produkty, których pojemność to około 5200 mAh. To już około dwóch pełnych ładowań smartfona. Do tego niektóre modele są wyposażone w latarkę LED – jeśli będziemy w lesie lub na koncercie, taka funkcja to duże ułatwienie w momencie podpinania.

Niezależnie od tego, czym kierujemy się przy wyborze power banków, musimy pamiętać o jednym – dopasowaniu jego pojemności do naszych potrzeb. Ci, którzy korzystają ze smartfonu głównie po to, by dzwonić, mogą zdecydować się na mniejszą pojemność urządzenia. A dla tych, którzy traktują telefon jak multimedialny kombajn, do tego są często w rozjazdach, radzimy zaopatrzyć się w potężniejszy sprzęt. Nawet z niewielką dopłatą.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Baterie łazienkowe do 500 zł Jak dbać o trawnik? Wybieramy zraszacz, obcinarkę i inne akcesoria Wiertarki do 500 zł Proste sposoby na pozbycie się owadów Sprytne urządzenie piwnicy Wiertarki do 300 zł Lampy podłogowe - przegląd najciekawszych propozycji Czyszczenie parowe – jakie urządzenia są najlepsze? Zraszacze ogrodowe do 50 zł Sprytne urządzenie strychu Trendy w oświetleniu domu Wiertarki do 200 zł Pochłaniacze wilgoci - przegląd Dobre termometry bezdotykowe, czyli jakie? Jak samemu położyć terakotę? Przenośne odtwarzacze audio do 100 zł Baterie łazienkowe do 250 zł Deszcz cię męczy? Wykorzystaj go na swoją korzyść Narzędzia dla majsterkowiczów Odnawianie mebli - jak stare graty zmienić w hipsterskie sprzęty Zapomnij o odpryskach i szorowaniu. Oto porządne patelnie do 150 zł Obudowa do Samsunga Galaxy S7 - propozycje Zestawy audio do 700 zł Jak sprawić, aby dom był dziecioodporny – udogodnienia dla rodziców spodziewających się dziecka

Popularne w tym tygodniu:

W sobotę, 12 sierpnia, noc spadających gwiazd. Akcesoria, bez których się nie obejdziesz w jej trakcie Proste sposoby na pozbycie się owadów Jaka pogoda za oknem? Termometry i stacje pogodowe Bezpieczny dom: alarmy, kamery IP, czujniki ruchu i otwarcia Czyszczenie luster - wszystko, co potrzebne, by odzyskały blask Domowa apteczka - co powinno się w niej znaleźć? Czyścimy komputer. Co warto mieć pod ręką? Malujemy pokój: akcesoria i zestawy, dzięki którym możemy to zrobić sami Czyste szyby - te gadżety pomogą o nie zadbać Jak dbać o lodówkę? Najlepsze środki i akcesoria, które to ułatwią Jak dbać o trawnik? Wybieramy zraszacz, obcinarkę i inne akcesoria Spakuj wszystko, czego potrzebujesz. Walizki dla rodziny i samotnych podróżników