Modyfikacje ciała - czy popadniemy kiedyś w skrajność?

Ludzki gatunek jest dziwny, to chyba nie ulega wątpliwości, a najdziwniejszymi osobnikami są ci, którzy uważają inaczej. Niektórym osobom zmiany nie wychodzą na dobre, a wszelkie udoskonalenia naszego życia często przynoszą więcej szkód niż pożytku. Sądzicie, że będę pisał o nowym gadżecie dla kobiet? Bardzo się mylicie..

LED-y wszczepiane pod skórę

Patrząc na ludzkie ciało można mieć wrażenie, że jest ono pełne pomyłek. Przyroda stworzyła nas pięknymi, ale my ciągle zmieniamy postrzeganie samych siebie. Prowadzi to do powstania takich wzorców piękna, których wymogów naturalne ciało nie jest w stanie spełnić. Już teraz robimy sobie tatuaże, poprawiamy chirurgicznie krągłości i rozmiary. Chcecie zobaczyć co będzie dalej?

Widzieliśmy już różne, dziwne modyfikacje ciała, które zamieniały człowieka w istotę nie z tej planety. Wszystko porusza się do przodu łącznie z modą. Być może za kilka lat trendy będzie posiadanie implantów, kształtujących piętę w szpilkę. W telewizji będą ogłaszały się salony oferujący zabiegi, a doktorzy będą deklamować hasła typu "Elegancja? Nawet na boso!"

Tatuaż z rozszerzoną rzeczywistością (wideo)

Dla mnie to lekka przesada, ale nie mogę powiedzieć, że to zwykły wymysł grafika. Tak się kiedyś może dziać, więc chciałbym być przygotowany. Sądzicie, że tak skrajne modyfikacje wyglądu mogą kiedyś być czymś na porządku dziennym?

Zobacz również: Wideorecenzja: Sony VAIO YB

Źródło: http://www.bitrebels.com/geek/human-body-stilettos-every-womans-dream/ bitrebels.com

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie? 11 zapomnianych konkurentów PlayStation: Jaguar, Amiga CD32, Apple Pippin i inne FES Watch - zegarek z e-papieru. Nie jest mądry, ale wygląda świetnie! Xbox One wykorzysta fitnessowe opaski? Strach się bać - Microsoft chce wiedzieć o nas za dużo! Do czego potrzebny jest Kickstarter? Żeby giganci mieli skąd brać pomysły Najlepsze myszy do gier – propozycje prezentowe na każdą kieszeń [zestawienie] Z naszych gadżetów znikną dziwne znaczki i napisy. E-Label to dowód na to, że rządzi nami biurokracja! Polskie Kinetise zwycięzcą europejskich finałów IBM SmartCamp! Będą nas reprezentować w USA

Popularne w tym tygodniu:

Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Życie na pokaz. W sieci udajemy zdrowych i szczęśliwych, bo zmuszają nas różne aplikacje Unikalne hasła: zakała współczesnego internetu. Jak pozbyć się tego problemu? Tego używaliśmy przed internetem. Skazane na zapomnienie stare nośniki danych Jak oni podrabiają! Chińczycy skopiowali kuchenkę gazową Apple'a i... alpejski kurort Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Developerzy Microsoftu zdradzają tajemnicę datowania sterowników na 2006 rok Kosmiczne technologie, których używamy na co dzień Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Fast Forward Gita: inteligentny osobisty transporter zaskakuje możliwościami W dobie Internetu rzeczy hakerzy mogą zaatakować nawet przez lodówkę. Wywiad z Karoliną Małagocką z F-Secure Growler Chill: inteligentny domowy nalewak do piw kraftowych