Coś w sam raz dla posiadaczy smartfonów

Na pierwszy rzut oka ten tajemniczy gadżet wygląda jak gustowna mydelniczka. Tak naprawdę jest to akcesorium dla posiadaczy smartfonów, który ma zwiększyć funkcjonalność tych urządzeń. Spróbujcie zgadnąć o co właściwie chodzi.

iStolik dla fanbojów Apple’a

Producenci różnych dodatków do telefonów prześcigają się w pomysłach na to jak zainteresować swoim produktem potencjalnego klienta. Wystarczy przypomnieć sobie jak wyglądały najbardziej geekowskie obudowy albo niezwykle smakowite pokrowce. O przydatności tamtych gadżetów można dyskutować, ale ciekaw jestem co powiecie na taki dodatek do telefonu.

Air Module to koncept, którego autorem jest Arthur Trichelieu. Jest to nic innego jak głośnik, który ma za zadanie zwiększyć jakość dźwięku płynącego z telefonu. Wykonany całkowicie z drewna, ceramiki i gumy nie potrzebuje żadnego zasilania — wystarczy położyć go na telefon, żeby odpowiednio modulował dźwięk.

7 gadżetów, na które warto czekać

Choć autor tego konceptu wyraził swoje uwielbienie dla produktów Apple'a umieszczając iPhone'a w roli odtwarzacza, niemniej podejrzewam, że pomysł można byłoby również zastosować do innych smartfonów. Szkoda, że nie udało się zbudować działającego prototypu, który mógłby zaprezentować czy urządzenie w ogóle zdałoby egzamin.

Jeśli pomysł was zainteresował poniżej możecie zobaczyć galerię przedstawiającą projekt.

Zobacz również: LG InnoFest

Źródło: yankodesign.com

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?

Popularne w tym tygodniu:

Sprzątanie nigdy nie było tak przyjemne. Szczególnie, gdy wyręcza nas w tym robot