Chcesz drukować tanio? Weź udział w konkursie - do wygrania 25 drukarek HP!

Jak zdobyć jedną z nich?

Trudno funkcjonować bez drukarki. My w naszym biurze codziennie drukujemy dziesiątki zamówień, faktur, umów i innych dokumentów. Zdarzy się, że do druku trafi słit focia, złote myśli, zdjęcie kotka czy reporterski kadr z życia biura. Podobne potrzeby ma zapewne wielu z Was i choć nie każdy drukuje dużo i często, to drukarka albo urządzenie wielofunkcyjne w domu po prostu się przydają.

I dlatego HP przygotowało dla was konkurs, w którym do wygrania jest 25 drukarek HP 5525!

Wystarczy, że na swoim profilu społecznościowym (Facebook, Twitter, Google+, Instagram) umieścicie wpis z rozwinięciem zdania „Gdybym mógł/mogła drukować dwa razy więcej…” i otagujecie go hashtagiem #MamHP (szczegółowe informacje wraz z regulaminem znajdziecie na stronie konkursu).

Co robi wielu z nas, gdy trzeba kupić drukarkę albo urządzenie wielofunkcyjne? Zazwyczaj zanim zdecydujemy się na zakup, sprawdzamy w Internecie opinie na temat sprzętu. Wśród nich dość często można natknąć się na stwierdzenie, że tania drukarka oznacza zazwyczaj drogą eksploatację. Czy to prawda?

HP postanowiło rozprawić się z tym stereotypem, a przy okazji pokazać użytkownikom, że nie są skazani na zamienniki o wątpliwej jakości. W tym celu wprowadziło na rynek serię urządzeń Ink Advantage, zaprojektowanych tak, by zminimalizować koszty wydruku.

Stało się to możliwe dzięki dedykowanym, tanim tuszom, za sprawą których za tę samą cenę można wydrukować dwa razy więcej w porównaniu z innymi drukarkami. Ważna jest również niezawodność: statystyki pokazują, że oryginalne tusze HP są pod tym względem nawet 15 razy lepsze od zamienników.

Seria Ink Advantage obejmuje szeroką gamę urządzeń: od tanich, prostych modeli po sprzęt zaprojektowany z myślą o bardziej wymagających użytkownikach. Do naszego biura trafiło urządzenie wielofunkcyjne HP 5525. Postanowiliśmy zatem sprawdzić w warunkach polowych, jak będzie sprawować się drukarka HP 5525, dzięki której można drukować dwa razy więcej.

Zobacz również: Ręczna drukarka 3D

Tym, co rzuca się w oczy w pierwszej chwili, są niewielkie rozmiary sprzętu. Drukarka jest dość płaska i wydaje się niższa od wielu wcześniejszych modeli, a uroku dodaje jej wykończenie części przedniego panelu błyszczącą, czarną powierzchnią. Warto nadmienić, że dla osób lubiących jasne kolory HP ma także w ofercie drukarkę w białej obudowie. Kompaktowe rozmiary okupione zostały brakiem wewnętrznego pojemnika na papier — wkłada się go do drukarki po otwarciu klapki umieszczonej na przednim panelu urządzenia.

Do obsługi służy dotykowy, 2,5-calowy wyświetlacz, wyświetlający nie tylko menu, ale też zdjęcia. Dzięki temu możemy wybrać te, które mają zostać wydrukowane. Poza dotykowym menu użytkownik ma do dyspozycji kilka umieszczonych wokół ekranu przycisków.

Jakie są możliwości oferowane przez HP 5525? Poza funkcją skanera i kopiarki urządzenie może odczytywać dokumenty i zdjęcia z karty pamięci, a dzięki modułowi Wi-Fi pozwala pozbyć się kolejnego przewodu.

Obsługa standardów ePrint i AirPrint sprawia, że bez problemu wydrukujemy coś zarówno z komputera, jak i urządzeń mobilnych, a na dodatek możemy zrobić to z dowolnego miejsca na świecie: wydruk jest możliwy po wysłaniu zdjęcia lub dokumentu na adres e-mail drukarki. Dodatkowym atutem jest funkcja HP Wireless Direct Printing, pozwalająca na bezprzewodowe drukowanie bez dostępu do Internetu.

Nasze wrażenia to jednak nie wszystko. Najlepiej będzie, jeśli o zaletach tego sprzętu przekonacie się sami. Jak to zrobić? Weźcie udział w konkursie HP, w którym do wygrania jest 25 drukarek HP 5525.

Zasady konkursu HP

1. Rozwiń myśl „Gdybym mógł/mogła drukować 2 razy więcej…” – napisz, zrób zdjęcie, nagraj film.

2. Odpowiedź umieść na swoim publicznym profilu w dowolnym medium społecznościowym: Facebook, Instagram (opis, zdjęcie, film), Twitter, Google+ (opis, zdjęcie).

3. Otaguj swoje zgłoszenie #MamHP i zaloguj się w aplikacji, używając konta, na którym widnieje Twój wpis.

4. Co tydzień każdy członek naszego pięcioosobowego jury wybierze jedną, najciekawszą pracę. Jury będzie czekać na Wasze zgłoszenia przez 5 tygodni (od 19 maja do 15 czerwca). W sumie wybierze 25 najlepszych prac, które zostaną nagrodzone drukarką.

5. Jeśli chcesz, żeby wybrani członkowie jury zobaczyli Twoje zgłoszenie, otaguj je ich hashtagiem.

Podziel się:

Także w kategorii Technologie:

Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów SmartMove. Pora na „inteligentne” wkładki do butów. Jumpr naładuje smartfona i... auto Laptop kontra desktop [A.D. 2014] Google porzuci Google+? Serio? Chyba ktoś pomylił sektę z biznesem Unreal Engine 4 może już działać wszędzie. Pomoże wypromować SteamOS, z wirtualną rzeczywistością będzie trudniej Dell XPS 15 (9530) – pogromca MacBooka Pro 15? Uzależnionych od smartfonów przybywa. Tylko czy to faktycznie jest uzależnienie? Teraz ludzie rozstają się na Instagramie. Nie, to nie Instagram jest temu winny! BleamCard. Wyrzućcie papierowe wizytówki – rozszerzona rzeczywistość nadchodzi Nvidia GeForce Titan Z - ekstremalna karta graficzna za... 10 000 zł?! Co na to konkurencja? Windows Phone 8.1 – po trzech dniach użytkowania LG G Watch. Kiedy w segmencie smartwatchy pojawi się w końcu coś ciekawego? Wirtualna rzeczywistość to dla niektórych jedyna rzeczywistość. Nieuleczalnie chora korzysta z Oculus Rift Rufus Cuff - nadgarstkowy komputer Ekran dotykowy w laptopie – potrzebny czy nie? Lifelogging. Sami podajemy nasze dane na tacy różnym korporacjom Lifelogging. Jeśli można ułatwić sobie życie, to dlaczego tego nie robić? Thermal throttling - jak nienawidzić coś, o czym się nie wie? Jesteś bezrobotny? Uważaj na serwisy pobieraczkowe, naciągające na oferty pracy Peres. Do czego będziemy używać elektronicznego... nosa? Co Oculus Rift ma w środku? Unboxing i rozkręcanie urządzenia