Everpurse Mini. Torebka, która naładuje iPhone'a

Na razie to wyjątkowy i oryginalny pomysł, ale wydaje się, że każda torebka powinna mieć takie coś.

A w przypadku mężczyzn każda kieszeń. Wkładamy smartfona do spodni i się ładuje. Prawda, że proste i genialne?

Na razie lepiej mają kobiety, które zdecydują się na zakup Everpurse Mini. To torebka, która jest jednocześnie przenośną ładowarką. Wystarczy włożyć iPhone'a (na razie tylko wersje iPhone 5/5S, w przyszłości ma być obsługiwany także sprzęt z Androidem) w odpowiednie miejsce i zostanie on naładowany. Po trzech razach trzeba podładować samą torebkę. Łatwo to zrobić, ponieważ kabelek USB znajduje się w pasku.

A poza tym Everpurse Mini jest zwykłą torebką/portfelem. Kobieta może schować karty kredytowe, dowód czy pieniądze. I rzecz jasna smartfona w odpowiednim miejscu.

Swoją drogą ciekawe, czy ktoś będzie próbował rozmawiać bez wyciągania telefonu z uchwytu. Przypomina mi się Nokia N-Gage:

Wiadomo, że Everpurse Mini nie zastąpi zwykłej ładowarki, ale warto mieć taki gadżet pod ręką w razie awarii. Mężczyźni mogą korzystać ze specjalnej obudowy, a kobiety nie muszą rezygnować z mody. Przyjemne z pożytecznym!

Zobacz również: Telewizor Samsunga z zakrzywioną matrycą

Torebka-ładowarka kosztuje 129 dol. Sporo, ale zakładamy, że kobiety nie patrzą na pieniądze, jeśli w grę wchodzi moda.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Chcesz drukować tanio? Weź udział w konkursie - do wygrania 25 drukarek HP! The Bean. Tak wygląda następca myszki? Skylock - inteligentna blokada rowerowa, która ostrzeże przed złodziejem Facebook już nie przyciągnie młodzieży. Czemu? Bo myśli jak staruszek Kupisz autonomiczny samochód? Uważaj, twój robot będzie chciał cię zabić! Szyfrowanie komunikatora Razer Adaro Wireless – wygoda, mobilność i jakość, które uzależniają [test] Kury i Oculus Rift. Wirtualna rzeczywistość dla zwierząt? 10 centymetrów desktopa - co potrafi mini-PC wielkości myszki, czyli Intel NUC Ziemia to za mało – już zaśmiecamy Księżyc! Nawet bez człowieka można stworzyć wysypisko Koniec rwania obrazu w grach i niższe rachunki za prąd - nowy standard w monitorach! DuckDuckGo - warto się zainteresować? NSA podsłuchiwała nawet 3 mln rozmów Polaków dziennie. A polski rząd... pomagał?! Wejdziemy do wirtualnej rzeczywistości – to już możliwe! Oculus Rift zapowiada się coraz ciekawiej Bike Intermodal. Lekki składak nowej generacji George R.R. Martin pisze "Grę o tron" na komputerze z DOS-em. I ma to sens! Dropcam Tabs. Nie wejdziesz, on pilnuje! Po co nam jetpacki, skoro są latające skutery? Aero-X spełni marzenia o lataniu Ekspert pod ręką - mobilna aplikacja podpowie, co dzieje się z naszym zdrowiem Telefon z Androidem zamiast laptopa, konsoli i telewizora? Da się zrobić! Quitbit - zapalniczka, która pomoże rzucić palenie