HAARP przestaje istnieć. Iluminaci i reptilianie już go nie potrzebują?

Przez lata projekt HAARP był dyżurnym wyjaśnieniem całego zła, jakie spotykało ludzi na świecie. Niedługo zwolennicy spiskowej teorii dziejów będą jednak musieli rozejrzeć się za nowym wytłumaczeniem, ponieważ HAARP wraz z całą infrastrukturą przestaje istnieć.

Już niebawem skończą się trzęsienia ziemi i anomalie klimatyczne, nie będzie przerw w dostawach prądu, a ludzie przestaną cierpieć na bóle głowy i wahania nastrojów. Dlaczego? To proste: znika jeden z ulubionych obiektów wyznawców spiskowej teorii dziejów — zespół anten zbudowany na Alasce na potrzeby HAARP.

Projekt HAARP przez lata budził wiele kontrowersji. Nic dziwnego. Na początku lat 90. zainicjowały go instytucje takie jak amerykańskie lotnictwo wojskowe, marynarka, oraz DARPA (Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych w Obszarze Obronności). W badania zaangażowane były również liczne ośrodki akademickie, a wykonawcą części instalacji był brytyjski koncern zbrojeniowy BAE Systems.

Zbudowany na końcu świata — w pobliżu leżącej na Alasce osady Gakona — wielki kompleks anten stał się dla zwolenników spiskowej teorii dziejów kluczem do wyjaśnienia niemal dowolnej “tajemnicy”. HAARP był według nich odpowiedzialny za wszystko - od katastrof naturalnych, poprzez zmiany klimatu, po wpływanie na myśli i samopoczucie ludzi, a nawet znikanie samolotów czy katastrofę promu kosmicznego Columbia.

(…) jestem już osiem lat królikiem doświadczalnym HAARP-a i bardzo dużo wiem na ten temat. Mnie HAARP ładuje i eksperymentuje na mnie jawnie czyli tak, żebym to czuła i wiedziała, że ktoś mi to robi.

Zawsze wtedy myślę o naszym Papieżu Janie Pawle II. Z własnego doświadczenia wiem, do czego są zdolni i myślę, że zawładnęli też Nim. Utrzymywali Go przy życiu w strasznych męczarniach, bo te Parkinsony i Alzheimery to jest też ich wymysł (…)

Rzeczywiste przeznaczenie projektu było znacznie mniej efektowne, choć równie ciekawe. Jego celem było badanie jonosfery i zachodzących w niej procesów (udało się wytworzyć m.in. sztuczną zorzę polarną), co miało dostarczyć wiedzy potrzebnej do usprawnienia komunikacji na duże odległości.

Oficjalne wyjaśnienia dla wielu były jednak nieprzekonujące. Co robi zwolennik teorii spiskowych, widząc wielkie anteny? Zamiast wyciągnąć brzytwę Ockhama, zaczyna zazwyczaj kombinować. Efekt tego stanu rzeczy znajdziemy na niezliczonych stronach internetowych i w udostępnianych na YouTubie filmach z obowiązkowymi żółtymi napisami.

Atak za pomocą trzęsienia ziemi na Japonię został zaplanowany w Nowym Meksyku i Newadzie. Kolejnym celem będzie uskok New Madrid.

Jak podają źródła w Pentagonie i CIA, straszliwy atak tektoniczny na Japonię, w rezultacie którego powstało tsunami z 10 metrowymi falami zostało zorganizowane przez łajdackie elementy w rządzie USA, które mają swoje schronienie w podziemnych bazach w Nowym Meksyku i Newadzie.

Zobacz również: Samsung Forum 2014

I nie zmieni tego nawet fakt, że HAARP jak na tajny projekt iluminatów czy innych reptilian był wyjątkowo dobrze znany. Nikt nie ukrywał jego istnienia, wyniki badań były upublicznianie i szeroko komentowane, a dostęp do “tajnego” ośrodka w czasie dni otwartych mieli nie tylko naukowcy z całego świata, ale wszyscy, którzy chcieli go odwiedzić.

To wszystko dobiega jednak końca. Przed rokiem zakończono większość badań, a niedawno potwierdzono dalsze losy kompleksu anten. Instalacja, która jest już niepotrzebna, ma zostać rozmontowana.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Tado – ochłodzi w upalne dni. Pora na inteligentną... klimatyzację! Chcesz drukować tanio? Weź udział w konkursie - do wygrania 25 drukarek HP! Barobot. Domowy barman prosto z Polski! Triumf technologii: sparaliżowany kierowca pojedzie w wyścigu Indy 500 Specjalnie dla Gadżetomanii: Coraz doskonalsze maszyny kroczące ze Stajni "Tron" The Bean. Tak wygląda następca myszki? Internet nie zapomina niczego. Prawo do bycia zapomnianym to bzdura Everpurse Mini. Torebka, która naładuje iPhone'a Skylock - inteligentna blokada rowerowa, która ostrzeże przed złodziejem Facebook już nie przyciągnie młodzieży. Czemu? Bo myśli jak staruszek Kupisz autonomiczny samochód? Uważaj, twój robot będzie chciał cię zabić! Szyfrowanie komunikatora Razer Adaro Wireless – wygoda, mobilność i jakość, które uzależniają [test] Kury i Oculus Rift. Wirtualna rzeczywistość dla zwierząt? 10 centymetrów desktopa - co potrafi mini-PC wielkości myszki, czyli Intel NUC Ziemia to za mało – już zaśmiecamy Księżyc! Nawet bez człowieka można stworzyć wysypisko Koniec rwania obrazu w grach i niższe rachunki za prąd - nowy standard w monitorach! DuckDuckGo - warto się zainteresować? NSA podsłuchiwała nawet 3 mln rozmów Polaków dziennie. A polski rząd... pomagał?! Wejdziemy do wirtualnej rzeczywistości – to już możliwe! Oculus Rift zapowiada się coraz ciekawiej Bike Intermodal. Lekki składak nowej generacji George R.R. Martin pisze "Grę o tron" na komputerze z DOS-em. I ma to sens!

Popularne w tym tygodniu:

Zapomniana technologia III Rzeszy. Wideorozmowy w nazistowskich Niemczech Skąd się wzięła telewizja? To polski wynalazek! Kochajmy zbiegi okoliczności! Wynalazki, które powstały zupełnie przypadkiem Spełnia się największe marzenie policji. Gadżet, który pozwala na odblokowanie iPhone’a LCD, LED czy Retina? Czym różnią się od siebie ekrany i stosowane w nich technologie?