Przewodowe okulary 3D nie muszą rujnować budżetu

Fot. na lic. CC; Flickr.com/by anieto2k

Fot. na lic. CC; Flickr.com/by anieto2k

Posiadanie całego zestawu okularów 3D dla wszystkich ewentualnych gości domowych imprez to spory wydatek. Z myślą o osobach, które nie lubią dzielić się swoimi drogocennymi zabawkami, firma Nvidia przygotowała nowe przewodowe okulary 3D Vision. Ile będą kosztować i kiedy staną się dostępne?

Nadchodzą ultrabooki – o starej-nowej koncepcji i Asusie UX21 słów kilka [wideo]

Na targach Computex 2011 do gamy okularów Nvidia 3D Vision dołączyły przewodowe okulary z trzymetrowym kablem z wtyczką USB. Sprzęt współpracować ma z 65 różnymi monitorami, netbookami i projektorami 3D. Przedstawiciele producenta przekonują, że sprzęt idealnie nadaje się na przykład na domowe lan-party.

Okulary Nvidia

Najważniejszą zaletą nowych okularów 3D Vision jest dość niska cena. W Stanach sprzęt wyceniony na 99 dolarów zapewne będzie dużą atrakcją. U nas równowartość 270 złotych to wciąż dużo — o ile oczywiście cena okularów w sprzedaży w Polsce w tajemniczy sposób nie stanie się dużo wyższa…

Przewodowe okulary 3D Nvidia powinny pojawić się w sprzedaży w Stanach już pod koniec czerwca. Miejmy nadzieję, że w Polsce również się pojawią.

Źródło: crunchgear

Zobacz również: Wideorecenzja: ASUS B33E

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?

Popularne w tym tygodniu:

Sprzątanie nigdy nie było tak przyjemne. Szczególnie, gdy wyręcza nas w tym robot