Tak pracuje kamera dla aktywnych GoPro HD! [wideo]

Jazda na rowerze, snowboardzie, samochodem, pływanie na desce — chyba nie ma takiej aktywności, której nie dałoby się sfilmować za pomocą kamery Go Pro HD. I trzeba przyznać, że efekty są naprawdę imponujące. Zobaczcie, do czego jest zdolna Go Pro HD!

Kamerka, która niedawno trafiła w nasze ręce, nie jest nowym produktem. Od dawna wykorzystują ją wszyscy, którzy chcą utrwalić swoje sportowe wyczyny. Nie ma znaczenia, czy mówimy o jeżdżeniu na desce czy motorze crossowym, nurkowaniu, surfowaniu lub skokach na bungee. Go Pro może pracować niemal w każdych warunkach. Sprzęt docenili także operatorzy filmowi — dzięki tej niewielkiej kamerze można nagrać bardzo ciekawe ujęcia.

My sprawdziliśmy kamerę na rowerze podczas jazdy w miejskiej dżungli. Zabraliśmy ją także na wypad poza miasto, a dzięki wsparciu Dawida Ryby, Kuby Arsłanowowa i Filipa Zawiszy mamy także kilka ujęć ze stoku i surfingowej deski. Ekipa to nie byle jaka — latem panowie trenują młodych kitesurferów w Zatoce Puckiej, a zimą można ich spotkać na stokach w Czarnej Górze i Zieleńcu.

Wkrótce na łamach Gadżetomanii ukaże się wideotest kamery, a już teraz możecie zobaczyć, jakie możliwości ma to maleństwo.

Zainteresowanych odsyłam na stronę dystrybutora Go Pro w Polsce.

Zobacz również: Asus G74SX

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?