9 najfajniejszych i najbardziej pomysłowych szczoteczek do zębów

BRUSH&RINSE

Czyli szczoteczka skrzyżowana z fontanną. Wystarczy ułożyć ją w odpowiedni sposób pod kranem i skierować strumień wprost do jamy ustnej.

O dziwo cena szczoteczki nie jest wcale wysoka. Za jedną sztukę zapłacimy jedynie nieco ponad 2 dolary.

Jeżeli znacie inne przykłady równie ciekawych, a może również tanich szczoteczek, to dajcie znać w komentarzach lub na naszym facebookowym profilu.

Bambusowa szczoteczka

Niby nic specjalnego, ale poza tym, że szczoteczka jest przyjazna dla środowiska, to wygląda po prostu fajnie.

Zobacz również: Pierwsze wrażenia: Samsung Galaxy TAB

Niestety nie kupimy jej nigdzie poza Australią. Jeżeli jednak macie tam jakiegoś znajomego, to powinniście wiedzieć, że pudełko zawierające tuzin szczoteczek kosztuje 36 dolarów.

szczoteczka — wyciskarka

Szkoda, że zaprojektowana przez Jee Young Choia szczoteczka pozostaje na razie w fazie koncepcyjnej. Taka wyciskarka ułatwiłaby dokładne wykorzystanie pasty do zębów.

Swoją drogą, w jaki sposób wyciskacie resztki pasty? Ja składam tubkę, ale wiem, że niektórzy ją zwijają.

Składana szczoteczka

Idealny gadżet dla osób, które często podróżują lub zdarza im się niespodziewanie budzić poza domem. Taką szczoteczką do zębów nie uleczymy kaca, ale przynajmniej powitamy dzień świeżym oddechem.

Za składaną szczoteczkę trzeba niestety zapłacić aż 20 dolarów. Jeżeli interesuje nas zestaw wraz w wymiennymi końcówkami i skórzanym pokrowcem, to cena rośnie do ponad 40 dolarów.

Yumaki

Te ciekawie wyglądające szczoteczki zostały w 100 procentach wykonane z biodegradowalnego plastiku. Poza tym wyglądają po prostu fajnie.

Za jedną szczoteczkę Yumaki trzeba zapłacić 8 dolarów.

Denticool

Minimum szczoteczki w szczoteczce, czyli silikonowa nakładka na palec rodem z Korei.

Nie przypuszczam, żeby było to najwygodniejsze rozwiązanie, ale bez wątpienia wygląda ciekawie.

Gałązka zamiast szczoteczki

Podobno zwykłe gałązki doskonale sprawują się w roli szczoteczek. Wystarczy odciąć końcówkę i odsłonić miękkie wnętrze. Próbowaliście może takiego sposobu czyszczenia zębów?

Pomysł z pewnością jest ciekawy i usiłuje uchodzić za ekologiczny. Nie wiem tylko, jak do oszczędzania środowiska mają się plastikowe opakowania gałązek.

Szczoteczka z haczykiem

Czyli sposób na oszczędzenie miejsca na półce.

Proste rozwiązania są najlepsze, niestety, często wcale nie bywają najtańsze. Na szczęście tym razem jest inaczej. Za jedną wiszącą szczoteczkę trzeba zapłacić 4 dolary. Kupując dwie, oszczędzimy 50 centów.

Wańka Wstańka

Tym razem w wersji szczoteczkowej. Jeżeli nie chcemy wstawiać szczoteczek do kubka, ani kupować wiszących modeli, to ten gadżet będzie rozwiązaniem naszych problemów.

Nisko osadzony środek ciężkości sprawia, że ta szczoteczka zachowuje się tak jak tytułowa zabawka i zawsze powraca do pionowej pozycji.

Źródło: TechEblogToxel

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzęt dla graczy – sposób na wyciąganie kasy od naiwnych czy narzędzia dla zawodowców? Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld?

Popularne w tym tygodniu:

Odkurzacze przyszłości. Zachwycający sprzęt rodem z Jetsonów i morskich wojen Gala Mobility Trends – podsumowanie roku 2017 w branży mobilnych technologii