Ile lat ma najstarsza superbohaterka na świecie?

Super Mamika

Super Mamika

Wszystko wskazuje na to, że nigdy nie jest za późno, aby zostać superbohaterem. Żywym dowodem na to stwierdzenie jest Super Mamika - najstarsza superbohaterka, jaką kiedykolwiek widzieliście!

Moce Spidermana na wyciągnięcie ręki?

Wszystko zaczęło się od tego, że fotograf Sacha Goldberger zauważył, iż jego 91-letnia babcia Frederika czuła się od pewnego czasu samotna i smutna. Pomysłowy wnuczek postanowił więc przywrócić uśmiech na jej twarz, przygotowując specjalnie dla niej niesamowitą sesję fotograficzną.

Super Mamika

W wyniku tego pomysłu Frederika przybrała pseudonim Super Mamika i wcieliła się w rolę najstarszej superbohaterki na świecie. Warto podkreślić, że starsza pani wykazała się bohaterską postawą wiele lat wcześniej, ratując podczas II Wojny Światowej życie dziesięciu osobom narodowości żydowskiej.

Super Mamika

Trzeba przyznać, że babcia — pomimo swojego wieku — w roli superbohaterki spisała się znakomicie. Wielkie brawa należą się również panu Goldbergerowi, który — moim skromnym zdaniem — zasłużył na tytuł najlepszego wnuka roku.

Źródło: gizmodo.com

Zobacz również: Ręczna drukarka 3D

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?