TOP 8 biurek dziwnych, niezwykłych, odjechanych

Drzewne biurko

Drzewne biurko

Drzewne biurko

Drzewne biurko

To coś dla miłośników ekologii — drzewne biurko (oryg. Tree Desk). Nic dodać, nic ująć — ma ktoś wątpliwości, że to prawdziwe drewno?

Ancient Gears

Ancient Gears

To biurko polecam mniej lub bardziej domorosłym wynalazcom. Chyba nikt nie zaprzeczy, że wygląda ono jak część jakiegoś starożytnego mechanizmu, co zresztą sugeruje sama nazwa?

Biurko minimalistyczne

Biurko minimalistyczne

Nic dodać, nic ująć. Kto ceni sobie prostotę i wygodę, niech zainteresuje się tym modelem. Miejsca tu niewiele — w sam raz na klawiaturę, a na wyższym poziomie zmieszczą się monitor LCD i iPhone. No, ewentualnie kwiatek. A szuflady? No cóż, o tym akurat nie pomyślano…

Wingdesk

Wingdesk
Wingdesk

Zobacz również: Wideorecenzja: Sony Tablet P

Dla miłośników lotnictwa biurko w kształcie skrzydła samolotu. Po otwarciu — niespodzianka — mamy elementy kokpitu — zegar i przełączniki (patrzcie po prawej).

Kruikantoor Portable Office

Kruikantoor

To biurko jest częścią całego systemu, który opisywałem tutaj. Przenośne biuro może zainteresować każdego akwizytora czy komiwojażera. Kliknijcie tutaj, aby zobaczyć całość — warto!

Biurko falowe

Wave desk

Hmm… Nie przychodzi mi do głowy tłumaczenie nazwy biurka, które oddawałoby jej sens. Biurko falowe?

Biurko Majów

Biurko Majów

Dla miłośników Majów. Ładne, stylowe i funkcjonalne. Oczywiście Majowie biurek jako takich nie mieli, ale gdyby szklany blat zastąpić kamiennym, mamy od razu ołtarz ofiarny dla Huitzilopochtli.

Biurko imienia Hana Solo ;)

Biurko z Hanem Solo

No i absolutny debeściak dzisiejszego zestawienia. Biurko z Hanem Solo. Za autentyczność ręczą nie byle jakie persony, czyli niejaki Boba F. i znany gangster biznesmen Jabba. Dzięki temu pomysłowi każdy może poczuć się jak w filmie!

Jeśli zainteresowały Was gadżety biurowe - zapraszamy do kolejnego przeglądu!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?