Kto wygrał Blu-ray Opowieści z Narnii?
BLOMEDIA POLECA • dawno temuW zeszłym tygodniu poprosiłem Was o podrzucenie linków do ciekawych materiałów na temat Panasonic Viera. Do wygrania były filmy na Blu-ray. W pełnej wiadomości znajdziecie listę zwycięzców i najlepsze z podesłanych materiałów. Polecam.
Oto najciekawsze materiały, jakie przysłaliście, i lista osób, które dostają od nas w prezencie film "Opowieści z Narni: Książę Kaspian" na Blu-ray. Miłego seansu! Napiszcie, jak się Wam podobało.
Dawid i lekko obleśna reklama telewizorów Panasonic Viera.
Włodzimierz - za to, że zauważył, iż absurd wkrada się nawet do tak poważnych firm, jak Panasonic. Przeczytajcie tego newsa.
Zobacz również: Acer Aspire R7
Łukasz — za mocno słodzący Panasonicowi materiał 3D Guya i news o tym, że darmowy Android nie jest w praktyce wcale tak tani.
Sixkil - bo pokazał, że nawet zwykły szczur może być ciekawszy, gdy pokażemy go w znakomitej czerni.
Robert C., który znalazł reklamę Panasonica VT25 starającą się pokazać 3D w 2D.
Ultravox, który próbował znaleźć to samo, co jego poprzednik, i udało mu się!
Achaja za japoński wkład w zestawienie reklam.
Piotr za to samo, ale w wydaniu bardziej oldskulowym. Japończycy kochają śpiewać.
Kristos, który znalazł filmik przekazujący ideę Ideas fo life głosem Sary Brightman.
Grzegorz, który dokopał się do mojej informacji na temat Avatara 3D z produktami Panasonica.
I na koniec Michał, który znalazł reklamę sprawiającą, że oczy mogą wyjść z orbit.
Gratulacje dla wszystkich uzdolnionych researcherów. W nagrodę za znalezione materiały dostajecie od TechSfery film na Blu-ray.
Źródło: techsfera
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze