Inteligentny zegarek jak słuchawka. .Klatz - odepnij i rozmawiaj

Kropka na początku nazwy to niejedyna rzecz, która wyróżnia .Klatz spośród innych inteligentnych zegarków.

Smart-watch tegorocznym hitem

Konkurencja na rynku inteligentnych zegarków coraz większa. Czym przyciągnąć uwagę klienta, jeśli większość gadżetów oferuje mniej więcej te same funkcje? Niektórzy stawiają na wygląd, jeszcze inni dodają nietypowe rozwiązania. Tak jak twórcy .Klatz.

Na pierwszy rzut oka to inteligentny zegarek jak każdy inny. Powiadomi o wiadomości na Facebooku, o otrzymanym SMS, da też znać, gdy ktoś do nas zadzwoni. Za pomocą zegarka odbierzemy lub odrzucimy połączenie. A słuchając muzyki będziemy mogli zmienić utwór albo regulować głośność.

Funkcje nie rzucają na kolana, ale z drugiej strony najważniejsze zadanie .Klatz na pewno spełni - nie trzeba będzie często sięgać po smartfona. Nawet wtedy, gdy ktoś do nas zadzwoni.

.Klatz — inteligentny zegarek jak telefon

Wówczas .Klatz zmienia się w… słuchawkę. Wystarczy odpiąć gadżet, “rozwinąć” go i rozmawiać niemal tak, jak kiedyś za pomocą zwykłego, stacjonarnego telefonu. Tym razem już bez kabla.

Mogłoby się wydawać, że to dziwaczne zastosowanie smart-watcha, zrobione tylko po to, żeby media mogły o zegarku wspomnieć. Tyle że w tym szaleństwie jest metoda, bo nie da się ukryć, że to wygodne rozwiązanie. O ile nosimy smartfon w kieszeni lub torbie, nawet gdy siedzimy przy stole. Jeśli go wyciągamy, to czar pryska…

Zobacz również: Wideorecenzja: Toshiba Qosmio X770

Wówczas do gadżetu przyciągnąć może bateria. Twórcy zapewniają, że .Klatz działać będzie nawet 10 dni bez ładowania.

Promocyjna cena .Klatz wynosi 99 dolarów. Sporo. Czy warto wydawać aż tyle dla rozmów przeprowadzanych w nietypowy sposób? Na razie zebrana suma na portalu Indiegogo nie robi wrażenia, ale do końca zbiórki ponad miesiąc, więc wszystko może się zdarzyć.

Źródło: Tabliczni, Indiegogo

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii Drukarka Pirx 3D – wrażenia z testu i odpowiedzi na pytania Czytelników Wyciekły dane 7 mln kont Dropboksa. Jak zabezpieczyć się przed problemami? Earity - bezprzewodowe słuchawki sterowane głosem. Powiedz “tak”, żeby odebrać połączenie Egzoszkielet jak z gry „Bioshock”. Nurek zejdzie w nim na ponad 300 metrów DARPA ujawnia film z wnętrza czołgu przyszłości. Wojna wygląda jak gra! Pół godziny na rowerze = smartfon działa trzy godziny dłużej. Ampy naładuje baterię ruchem Nowa Tesla P85D: dwa silniki i sztuczna inteligencja, która myśli i reaguje za kierowcę Carl Zeiss ujawnił VR One – nowe gogle VR. Kolejne. Komu to potrzebne? Stacja robocza na wynos – najlepsze laptopy dla mobilnych profesjonalistów [zestawienie] Roccat Tyon – gryzoń (nie tylko) dla prawdziwego hardkora [test] Apple opanuje rynek PC? Gigant z Cupertino w światowej czołówce producentów Wybieramy gadżet tygodnia [5]. Który podobał się Wam najbardziej? Słyszeliście o blogu 12-latki, która wychodzi za mąż? To "tylko" genialna kampania społeczna Gruby portfel przestanie być problemem. Plastc - wszystkie nasze karty w jednej HTC Re Camera - peryskop? Nie, to Go-Pro dla amatorów!

Popularne w tym tygodniu:

Sprzątanie nigdy nie było tak przyjemne. Szczególnie, gdy wyręcza nas w tym robot