Będą kolejne tablety Samsunga
PAWEŁ ŻMUDA • dawno temu
Podczas prezentacji tabletu Galaxy Tab przedstawiciele Samsunga, odpowiadając na pytania dziennikarzy, zapowiedzieli, że to jeszcze nie koniec ataku na rynek tabletów. W 2011 roku możemy spodziewać się kilku kolejnych modeli koreańskiego producenta. Jakie będą?
Samsung Galaxy Tab bez tajemnic!
"Nasze analizy rynku dowodzą, że klienci nie chcą być ograniczeni jedynie do jednego urządzenia, dlatego przygotujemy urządzenia o różnych wymiarach ekranów, dostosowane do portfeli naszych klientów" - zapowiada Samsung.
Przedstawiciele firmy zapowiedzieli premierę tabletu opartego na Honeycomb - zapowiadanej już odsłonie systemu Android. Przy okazji zapowiedziano także aktualizację oprogramowania do wersji 3.0 Gingerbread dla zaprezentowanego dziś Galaxy Tab, który już wkrótce trafi na półki sklepowe.
Zobacz również: Przyszłość fotografii. Premiera Huawei P30
Prawdopodobnie Samsung zaprezentuje swoje kolejne urządzenia dopiero wtedy, gdy sprzedaż Galaxy Tab osiągnie pożądane maksimum podczas gorączki przedświątecznych zakupów w czwartym kwartale bieżącego roku. Miejmy nadzieję, że na pierwsze przecieki dotyczące nowych sprzętów nie będziemy musieli tak długo czekać.
Źródło: pocket-lint
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze