Ćwiczenia tylko dla dorosłych [+18 wideo]

Czyli jak za pomocą androida i mangowej poduszki zadbać o formę. Dość kontrowersyjna i wymagająca zachodu alternatywa dla seksu, ale gusta są różne.

Co będzie nam potrzebne do rozpoczęcia ćwiczeń?

  1. Poduszka z anime lub mangi.
  2. Telefon z Androidem.
  3. Aplikacja "Issho ni Training" (trenujemy razem).
  4. Puste mieszkanie i zasłonięte okna lub bardzo wyrozumiali/dziwni współlokatorzy.

Zamiast telefonu i aplikacji można wykorzystać odpowiednią płytę DVD i telewizor z odtwarzaczem. Efekty ćwiczeń możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

O co w tym wszystkim chodzi? Po uruchomieniu aplikacji na ekranie telefonu pojawi się skąpo ubrana 16-latka o imieniu Hinako, która ma zachęcić użytkownika telefonu do wspólnych ćwiczeń. Wystarczy powtarzać jej ruchy. Poduszka, na której przez pewien czas ćwiczy osobnik z nagrania, służy uatrakcyjnieniu zabawy.

TOP 7 dziwacznych japońskich kawiarni i restauracji

Jakkolwiek byłaby dziwna, żadna nieszkodliwa metoda utrzymania dobrej formy nie zasługuje na potępienie. Zresztą, to po prostu Japonia.

Zobacz również: Wideorecenzja: Sony VAIO YB

Źródło: Gizmodo

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?