Ukradł konsolę, żeby zaimponować dziewczynie

Czego nie zrobi facet, żeby zaimponować dziewczynie? Czasem zdobędzie się na jakiś wygłup, czasem opróżni portfel z kasy na drogi prezent, a gdy tej brak… no cóż, na przykład ukradnie konsolę Nintendo DS.

Brutalność w grach jest dobra?!

Tak właśnie zrobił niejaki Anthony Etienne. Z gotówką mu się nie przelewało więc… ukradł NDS jakiejś dziewczynce. Jak zeznał na posterunku:

Nie miałem pieniędzy, żeby zrobić na niej wrażenie [dziewczynie], więc pomyślałem, że jak wezmę tej małej DS, sprzedam i będę mieć kasę. Stuknąłem ją w plecy i powiedziałem “Daj to”. Odpowiedziała “nie, to moje”. Wyrwałem jej i uciekłem, ale powiedziałem sobie “nigdy więcej”.

Najgorsze to, że nie był to jakiś dzieciak, ale 17-latek. Teraz odpowie za kradzież oraz napad rabunkowy. I dobrze mu tak. Może i kasa zaimponowałaby jego wybrance, ale okradanie dziewczynek na ulicy zdecydowanie nie. Nawet, jeśli potem ma wyrzuty sumienia i obiecuje sobie, że “nigdy więcej”.

Źródło: grrr

Zobacz również: Tech Heroes #1 - Sos Sosowski - Gadżetomania.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Sprzęt dla graczy – sposób na wyciąganie kasy od naiwnych czy narzędzia dla zawodowców? Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld?

Popularne w tym tygodniu:

Odkurzacze przyszłości. Zachwycający sprzęt rodem z Jetsonów i morskich wojen Gala Mobility Trends – podsumowanie roku 2017 w branży mobilnych technologii