Ponad 100 trailerów filmowych z 2013 roku w jednym wideo

To się nazywa imponujący mash-up! W 6-minutowym wideo możecie zobaczyć wszystkie najważniejsze tegoroczne zwiastuny filmów i przy okazji przypomnieć sobie, co koniecznie musicie jeszcze nadrobić.

"Wielki Gatsby"

"Wielki Gatsby"

Twórcy kanału The Sleepy Skunk na YouTube zmiksowali ponad 100 filmowych zwiastunów (lista tutaj) z tego roku w jeden gigantyczny trailer. Wideo jest zgrabnie zmontowane, więc ogląda się je wyśmienicie. A na dodatek można sobie przypomnieć, które filmy mieliśmy obejrzeć, ale nie starczyło czasu. Moja lista takich zapomnianych produkcji jest niestety dłuższa, niż myślałam.

Zobacz również: Wiedźmin 3: 5 rzeczy, których o nim nie wiesz

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Rozrywka:

25 najokropniejszych zdjęć z rosyjskich serwisów społecznościowych Czarna lista Marvela Witajcie w naszej bajce. Akademia Pana Kleksa ma 30 lat! Dziecko w sieci Edukacja online Gry komputerowe dla dzieci Wapniaki z prądem, czyli o pożytkach z grania z dzieckiem Nie taki komputer straszny Dziecko w sieciach społecznościowych Bezpieczeństwo dziecka w sieci Cyfrowe smoczki, czyli subiektywny przegląd gadżetów dla najmłodszych i nieco starszych Wonderbook: Księga Czarów Książka, wersja 3.0 Internet, morze chamstwa Minecraft - krótki podręcznik rodzica Dlaczego Internet jest internetowy? Taniec z konsolą W co grać z dzieckiem na Xboksie 360? Symulowanie życia 5 błędów rodziców Odrobina ruchu Rozrywka dla całej rodziny Chwila oddechu dla mamy Cyfrowe imperium Walta