Wheel Umbrella - malujący parasol

malujący parasol

malujący parasol

Kalosze niekoniecznie muszą być największą frajdą podczas pluchy. Parasol zaopatrzony w wałek malarski podbije pewnie serca większości milusińskich.

Ukoi też skołatane nerwy rodziców, których pociecha nudzi się podczas deszczowej pogody. I będzie dowodem na to, że dobra zabawa nie oznacza jedynie siedzenia przed pecetem i rozgryzania najnowszej gry; a do rozwoju kreatywności dziecka nie jest konieczne obsypanie go zdobyczami najnowocześniejszych technologii. Nie wierzę, że którykolwiek kilkulatek oparłby się pokusie popisania się przed znajomymi z podwórka parasolem, jakiego nie ma nikt inny.

Dołączenie zwyczajnego wałka malarskiego do końcówki parasola gwarantuje świetną zabawę w rysowanie wzorków. Taki parasol to de facto zabawka uniwersalna – nawet na czas słonecznej pogody. Kiedy brakuje kałuż, wodę można mieć z wiaderka. I tworzyć wyjątkowo ulotne graffiti – które można nawet bezkarnie nanieść na pomalowaną niedawno ścianę (grunt, by zadbać o to, aby dziecko nie wpadło przypadkiem na pomysł pomalowania świata wałkiem maczanym w trudno zmywalnych farbach szkolnych).

Źródło: I New Idea

Zobacz również: Pierwsze wrażenia: Asus Transformer

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?