Zdjęcie dnia: Nie uwierzycie, że w tym niepozornym domku mieszka największy fan "Obcego"

Jeśli ktokolwiek myślał, że uważa się za wielkiego fana dowolnej filmowej czy growej serii, to chyba po obejrzeniu tej galerii zmieni zdanie i dojdzie do wniosku, że jeszcze wiele można ulepszyć. Imponujące dzieło!

Domek wygląda niepozornie — pewnie w tej szwedzkiej miejscowości nawet się nie wyróżnia. Ale ten, kto wejdzie za drzwi, padnie na kolana:

Pełną galerię znajdziecie pod tym adresem.

Zobacz również: Tak pracuje kamera GoPro HD

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

10 najciekawszych statków kosmicznych z filmów. Czym latali Ellen Ripley i Boba Fett? Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Czytajcie stare pisma o grach i zobaczcie, jak was okłamano! Na własne życzenie Aktualizacja GTA: San Andreas wycina zawartość z gry. Oburzające? Niekoniecznie - nowa dystrybucja to nowe problemy Polscy asasyni, symulator pociągu pancernego i „Banished” na Syberii. Będziecie w to grać? Call of Duty jak Pink Floyd. Kręcimy się w kółko, więc dlaczego z grami miałoby być inaczej? Assassin’s Creed: Unity - Rewolucja francuska i Wieża Eiffla. Nie liczy się historia, ważny jest mit Gadżet tygodnia [9] – znamy wyniki głosowania. Co wybraliście? Promować porno w ramach walki z piractwem? Nie, to wcale nie takie głupie pytanie Film dnia: Rower-rakieta jechał 333 km/h! Lepszy od Ferrari 6 mln Polaków korzysta z nielegalnych stron bukmacherskich. Wcale mnie to nie dziwi - legalnych trudno polubić Rewelacja! Ten ptak naśladuje strzelanie z blastera i inne dźwięki z „Gwiezdnych wojen” Poruszająca wystawa zdjęć? Najlepiej wojnę obrzydziłyby... gry - pokażcie je w galeriach! Wybieramy gadżet tygodnia [9]. Który podobał się Wam najbardziej? GTA V na PlayStation 4 wreszcie wykorzysta DualShocka 4! Czemu twórcy tak rzadko siegają po dodatkowe funkcje kontroleró Metro 2033 za darmo! Warto się pospieszyć – oferta ważna tylko do 19:00 Wiedźmin 3: Dziki Gon dostanie 16 darmowych DLC. Miły gest, choć to tylko czysty, prosty marketing Film dnia: Rośnie nowy Kubica. Trzylatek gra w wyścigi na kierownicy i idzie mu świetnie! Zdjęcie dnia: Tak wygląda kopia filmu Interstellar dla kin IMAX Ściągaliście "Wałęsę" z torrentów? Spodziewajcie się wezwania do zapłaty Hardcore - film jak gra FPP. Nie wysiedzimy w kinie! Gadżetomamia: Zbigniew Hołdys skarży się, że nie dostał pieniędzy ze Spotify. “Nikt go nie słucha” Gram w FIFA 15 mecz w normalnym wymiarze czasowym. Wirtualna piłka nożna nie ma żadnego związku z prawdziwą! GTA V z trybem FPP! 9 szybkich wniosków - to jedna z najważniejszych nowości!