Ten utwór nigdy nie brzmiał lepiej! "Bohemian Rhapsody" w wersji "Star Wars"

Słynny utwór zespołu Queen przerabiano wiele razy, ale ta wersja naprawdę się udała. Posłuchajcie "Bohemian Rhapsody" w wersji "Star Wars", której autorzy sprytnie zmiksowali wszystko to, co lubimy najbardziej.

YouTube

Autorami tej pomysłowej parodii "Bohemian Rhapsody" są Paul DeNigris i studenci University of Advancing Technology, którzy musieli sporo się napracować, żeby wszystko grało, począwszy od tekstu, a skończywszy na stronie wizualnej. Wyszło świetnie. Choć dominuje tu prosty humor, są momenty, w których można się głośno roześmiać.

Gdybyście mieli problemy z wyłapaniem wszystkiego ze słuchu, jest możliwość włączenia angielskich napisów.

Zobacz również: Gadżetovlog o vlogach

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

Masakra! Polacy wskazują państwa na mapie Europy Ponad 100 trailerów filmowych z 2013 roku w jednym wideo 25 najokropniejszych zdjęć z rosyjskich serwisów społecznościowych Czarna lista Marvela Witajcie w naszej bajce. Akademia Pana Kleksa ma 30 lat! Dziecko w sieci Edukacja online Gry komputerowe dla dzieci Wapniaki z prądem, czyli o pożytkach z grania z dzieckiem Nie taki komputer straszny Dziecko w sieciach społecznościowych Bezpieczeństwo dziecka w sieci Cyfrowe smoczki, czyli subiektywny przegląd gadżetów dla najmłodszych i nieco starszych Wonderbook: Księga Czarów Książka, wersja 3.0 Internet, morze chamstwa Minecraft - krótki podręcznik rodzica Dlaczego Internet jest internetowy? Taniec z konsolą W co grać z dzieckiem na Xboksie 360? Symulowanie życia 5 błędów rodziców Odrobina ruchu Rozrywka dla całej rodziny