Wzruszające! Co zrobi lampart, gdy zorientuje się, że zabił matkę małej małpki?

Z ludzkiego punktu widzenia przyroda bywa bardzo okrutna. Okazuje się jednak, że w niektórych sytuacjach dzikie zwierzęta wykazują się niezwykłymi odruchami.

Co lampart zrobi z małym pawianem?

Co lampart zrobi z małym pawianem?

Podglądanie życia zwierząt zaskakuje nas wyciskaczami łez, od których scenarzyści „Króla lwa” mogliby się wiele nauczyć. Oto krótka historia młodego pawiana, którego matka została zabita przez lamparta. Co zrobił drapieżnik, gdy odkrył bezbronną małą małpkę?

Zobacz również: Tomek Kreczmar - Zrządzenia zrzędzy: Cała prawda o piractwie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

Ten utwór nigdy nie brzmiał lepiej! "Bohemian Rhapsody" w wersji "Star Wars" Masakra! Polacy wskazują państwa na mapie Europy Ponad 100 trailerów filmowych z 2013 roku w jednym wideo 25 najokropniejszych zdjęć z rosyjskich serwisów społecznościowych Czarna lista Marvela Witajcie w naszej bajce. Akademia Pana Kleksa ma 30 lat! Dziecko w sieci Edukacja online Gry komputerowe dla dzieci Wapniaki z prądem, czyli o pożytkach z grania z dzieckiem Nie taki komputer straszny Dziecko w sieciach społecznościowych Bezpieczeństwo dziecka w sieci Cyfrowe smoczki, czyli subiektywny przegląd gadżetów dla najmłodszych i nieco starszych Wonderbook: Księga Czarów Książka, wersja 3.0 Internet, morze chamstwa Minecraft - krótki podręcznik rodzica Dlaczego Internet jest internetowy? Taniec z konsolą W co grać z dzieckiem na Xboksie 360? Symulowanie życia 5 błędów rodziców Odrobina ruchu