Którego ze znanych brodaczy chcielibyście ogolić? Zapraszamy do konkursu!

Gandalf z twarzą gładką jak Legolas? Chewbacca z facjatą pozbawioną najmniejszego włoska? Dlaczego nie! Braun postanowił sprawdzić Waszą pomysłowość i w poszukiwaniu testerów swoich golarek organizuje konkurs. Co trzeba zrobić, aby go wygrać?

Jak wyglądaliby znani brodacze, gdyby pozbawić ich charakterystycznego elementu wizerunku? Już Arystoteles miał stwierdzić, że broda nie czyni filozofem i miał w tym zapewne sporo racji. W odległej starożytności nie było wątpliwości — zarost na twarzy przez tysiące lat był atrybutem męskości, a starożytna Mezopotamia, Egipt czy Indie to cywilizacje stworzone przez brodaczy.

Zasada była prosta: jesteś liczącym się mężczyzną — nosisz brodę. Albo, jak faraonowie, jej drewnianą lub metalową atrapę.

Tym większym szokiem musiały być dla dawnych brodaczy podboje Aleksandra Wielkiego, który — zerwał z wiekową tradycją i kazał swoim żołnierzom golić twarze, a później z armią o gładkich facjatach podbił prawie cały znany w jego czasach świat. Trudno się dziwić — ktoś, kto mimo pośpiechu potrafi zachować rano zimną krew, manipulując przy gardle doskonale naostrzonym narzędziem, nie może być mięczakiem.

Wróćmy jednak do naszych brodaczy. Pamiętacie, jak wyglądają Gandalf, Thor czy św. Mikołaj? Albo Chewbacca? Który z nich zasługuje na utratę brody? Takie pytanie postawiła przed Wami marka Braun, która postanowiła wśród Czytelników Gadżetomanii poszukać testerów dla swoich golarek Braun WaterFlex.

Jest o co walczyć, bo Braun WaterFlex to sprzęt godny najbardziej wymagającego gadżetomaniaka. Dzięki ruchomej głowicy zapewnia idealną dokładność golenia, a konstrukcja systemu tnącego zapewnia komfort golenia zarówno krótkiego, jak i długiego zarostu. W końcu 50 lat doświadczenia Brauna w tej dziedzinie do czegoś zobowiązuje.

Golarki mogą golić z użyciem tradycyjnej pianki albo np. pod prysznicem – dzięki zgodności ze standardem IPX7 są całkowicie wodoodporne i jeśli macie taki kaprys, równie dobrze możecie ogolić się nimi na dnie basenu. Co zrobić, aby przekonać się, jakie to uczucie?

Zasady są proste: do 12 grudnia napiszcie, którego ze znanych brodaczy chcielibyście ogolić i dlaczego. Odpowiedzi prześlijcie na adres konkurs@gadzetomania.pl, w tytule maila wpisując swoje imię i nazwisko oraz „Testy Braun”. Koniecznie podajcie też numer telefonu, żebyśmy mogli się z Wami skontaktować (oraz zapoznajcie się z pełnym regulaminem konkursu).

Zobacz również: Gdzie się podziały prawdziwe RPG-i

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

10 najciekawszych statków kosmicznych z filmów. Czym latali Ellen Ripley i Boba Fett? Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Błąd sklepu i gra za darmo? Bierzemy! Chytry gracz z Poznań Game Arena siedzi w każdym GTA V najlepiej pokazuje kobietę za kółkiem! Gdzie, jak i za ile? Wybieramy najlepszy sposób na kupowanie gier! Moda na "czarny piątek" dociera też do Polski. Czy we wszystkim musimy małpować Amerykę? Film dnia: Zrób to sam! Kolejka elektryczna z baterii, magnesu i miedzianego drucika Najciekawsze kamery internetowe na żywo! Piękne widoki, duchy, zwierzęta i zorza polarna Chłopcy grający w GTA i FIFĘ mają gorsze wyniki w szkole? Tak - ale to nie wina gier Film dnia: Dron nad Prypecią. Ale klimat! Copyright trolling się nie opłaca. W USA internauci zbiorowo pozywają prawników Łukasz 'PRAWUs' Ganczewski w wywiadzie dla Gadżetomanii: Typowa dieta e-sportowca to fast-food Gadżetomamia: Moda na Sukces znika z telewizji, ale będzie dalej w Sieci. TVP uruchamia nowy serwis VOD 10 najlepszych filmów postapokaliptycznych, czyli mój koniec świata. I żadnych zombiaków! Assassin's Creed: Unity na wykładzie o historii sztuki. Gry powinny pojawiać się w szkołach? Wpływy z abonamentu RTV rosną, bo chętniej płacimy? Bzdura, te pieniądze to zaległości Na szczycie Notre Dame. Wirtualny Paryż z Assassin's Creed: Unity kontra rzeczywistość Potwór Robespierre, przebiegły Napoleon. Assassin's Creed: Unity pokazuje nieznaną twarz bohaterów rewolucji francuskiej Gra w Snake'a na klawiaturze. Dosłownie! Gadżet tygodnia [11] - znamy wyniki głosowania. Co wybraliście? GTA V na konsolach nowej generacji: Mieszkańcy Los Santos są niesamowici! “Coraz bliżej święta” także w Sieci. Zgroza - sklepy internetowe przypominają zwykłe Wybieramy gadżet tygodnia [11]. Który podobał się Wam najbardziej? Assassin's Creed: Unity i wielkie oblężenie, którego... nie było. Fakty i mity o rewolucji francuskiej