To pewne: psy są głupsze od kotów (iPad) [wideo]

Fot. na licencji Creative Commons; Flickr.com/by Pacdog

Fot. na licencji Creative Commons; Flickr.com/by Pacdog

Wielu internautów od dawna zastanawia się, czy psy są mądrzejsze od kotów. Popularny Caturday na blogach i serwisach społecznościowych wywołał już nie jeden flame war. Dzięki najnowszemu tabletowi firmy Apple poznaliśmy nie tylko "nowy sposób korzystania z Sieci", ale także odpowiedź na pytanie stawiane od wieków. Popatrzmy jak pies-recenzent radzi sobie z iPadem.

Wczoraj na łamach gadżetomanii opisywałem kociego recenzenta, który całkiem dobrze radził sobie z obsługą dotykowego ekranu, gier, a także ekranu głównego. Dziś w Sieci znalazłem wideo z pierwszej psiej recenzji tabletu. Okazuje się, że została przeprowadzona znacznie mniej profesjonalnie.

Co zrobić z iPadem w samochodzie? [wideo]

Z powyższego klipu wideo nasuwa się jeden prosty wniosek. Psy pasterskie rasy Welsh Corgi Cardigan zdecydowanie nie nadają się do pracy w redakcjach technologicznych. Wykazują zdecydowane braki profesjonalnego podejścia i zbyt szybko dają się ponieść emocjom, co oznacza, że przygotowane przez nich recenzje mogą być zdecydowanie zbyt subiektywne. Cóż, zawsze wolałem koty. A Wy?

Zobacz również: GoPro 3D

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Genialny naukowiec wymyślił Internet na nowo. Poświęcił na to 40 lat życia Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Sprzęt dla graczy – sposób na wyciąganie kasy od naiwnych czy narzędzia dla zawodowców? Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?

Popularne w tym tygodniu:

Współczesne czołgi i pojazdy bojowe Wojska Polskiego. Ten sprzęt ma nas obronić Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Genialny naukowiec wymyślił Internet na nowo. Poświęcił na to 40 lat życia Najlepsze małe, bezprzewodowe głośniki. Co oferują Harman Kardon, Creative, Marshall i Polk Audio? Kosmiczne technologie, których używamy na co dzień