Facebook jest dla nudziarzy! Poznajcie 12 najdziwniejszych serwisów społecznościowych

Myfreeimplants.com

Myfreeimplants.com

Ten artykuł ma 10 stron:

MyFreeImplants

Myfreeimplants.com

Serwis dla właścicieli kotów, które wyglądają jak Hitler, crowdfundingowe zbiórki na implanty piersi czy platforma społecznościowa dla wielbicieli fryzury à la czeski piłkarz. W zakamarkach Sieci znajdziemy serwisy znacznie ciekawsze od powszechnie znanego Facebooka czy Myspace’a!

MyFreeImplants to połączenie Facebooka i Kickstartera – serwis społecznościowy pozwalający zebrać pieniądze na wymarzony zabieg, korygujący rozmiar biustu.

Panie tworzą swoje profile, na których usiłują zwrócić uwagę ewentualnych sponsorów, prezentując się z jak najlepszej strony. Podobnie, jak w przypadku typowych serwisów crowdfundingowych, również i na MyFreeImplants wpłaty są nagradzane – w tym przypadku donatorzy mogą liczyć na zdjęcia i filmy od dozgonnie wdzięcznych pań.

Zobacz również: Niedocenione gry mijającej generacji

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

10 najciekawszych statków kosmicznych z filmów. Czym latali Ellen Ripley i Boba Fett? Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Filmy z GTA V wciąż robią niesamowite wrażenie. To prawdziwy, żyjący świat! Kontrowersyjna reklama T-Mobile - dla Czechów jesteśmy oszustami. Wstyd? Za Polaków w Internecie! Ta vlogerka znalazła genialnie prosty sposób na trolli. Kontaktuje się z ich matkami This War of Mine - przetrwać wojnę, razem. Dlaczego przywiązujemy się do bohaterów w grach? "Kultowe polskie zegarki" i ZX Spectrum powrócą. Nostalgia sprzeda wszystko Film dnia: Toy Story w rzeczywistości. Drony i zdalnie sterowane auto ratują pluszowego misia! 20 lat PlayStation. Polskie gry na konsolach Sony Którego ze znanych brodaczy chcielibyście ogolić? Zapraszamy do konkursu! Płacicie abonament? Będziecie mieć filmy i seriale TVP w Sieci za darmo FIlm dnia: Człowiek kontra maszyna - starcie kolejne. Łyżwiarz ściga się z dronem! Niewygodne dla producentów gier i gadżetów filmy mogą znikać z YouTube. Cenzura? Prawo do walki o dobre imię! Gadżet tygodnia [12] - znamy wyniki głosowania. Co wybraliście? Wardęga nie żyje? Nieprawda. To tylko kolejna próba wyłudzenia od Was pieniędzy Film dnia: Star Wars: The Force Awakens - tak wygląda pierwszy zwiastun... w świecie Lego! Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Widzieliśmy pierwszy zwiastun. Co wiemy o filmie? Wybieramy gadżet tygodnia [12]. Który podobał się Wam najbardziej? Błąd sklepu i gra za darmo? Bierzemy! Chytry gracz z Poznań Game Arena siedzi w każdym GTA V najlepiej pokazuje kobietę za kółkiem! Gdzie, jak i za ile? Wybieramy najlepszy sposób na kupowanie gier! Moda na "czarny piątek" dociera też do Polski. Czy we wszystkim musimy małpować Amerykę? Film dnia: Zrób to sam! Kolejka elektryczna z baterii, magnesu i miedzianego drucika Najciekawsze kamery internetowe na żywo! Piękne widoki, duchy, zwierzęta i zorza polarna