Lech Wałęsa: ulubiony polityk internautów

Lech Wałęsa

Lech Wałęsa (Fot. Wikimedia Commons)

Ten artykuł ma 10 stron:

Z tego artykułu dowiesz się:

  • w jaki sposób Lech Wałęsa został Wykopowieczem
  • co były prezydent odpowiada internautom
  • co wydarzyło się na lotnisku w Londynie
  • czy serwis społecznościowy to dobre miejsce dla polityka na emeryturze

Lech Wałęsa używa mikrobloga na Wykopie, aby komentować najnowsze doniesienia medialne. Dziś jest o nim głośno, więc jest wyjątkowo aktywny.

Nie wszyscy wiedzą, że były prezydent już od dawna jest internetowym komentatorem, a sieciowa społeczność od wielu lat czyta i komentuje jego przemyślenia.

Lech Wałęsa na Wykopie

Lech Wałęsa trafił na Wykop po tym, jak zamknięto blip.pl, na którym wcześniej prezydent był aktywny.

Wówczas wszyscy posiadający konta na tym portalu społecznościowym zostali przeniesieni na wykopowy Mikroblog, czyli coś w rodzaju czatu dla użytkowników serwisu. I choć wielu blipowiczów narzekało na nowe miejsce, to Wałęsa zacisnął zęby, mruknął „nie chcem, ale muszem” i rozpoczął swoją mikroblogerową karierę.

Początki, jak to zwykle bywa, łatwe nie były. Prezydent zalał Mikroblog falą zdjęć, często wrzucając kilka takich samych fotek naraz. Użytkownicy starali się pomóc, ale z marnym skutkiem:

12 domen inspirowanych wypowiedziami polityków

Od pewnego czasu możemy zauważyć, że ciekawsze domeny internetowe wystawiane są na aukcjach internetowych. Kiedy wprowadzono możliwość wykupu domeny…

Zobacz również: Gadżetovlog o gadżetach

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

10 najciekawszych statków kosmicznych z filmów. Czym latali Ellen Ripley i Boba Fett? Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Filmy z GTA V wciąż robią niesamowite wrażenie. To prawdziwy, żyjący świat! Kontrowersyjna reklama T-Mobile - dla Czechów jesteśmy oszustami. Wstyd? Za Polaków w Internecie! Ta vlogerka znalazła genialnie prosty sposób na trolli. Kontaktuje się z ich matkami This War of Mine - przetrwać wojnę, razem. Dlaczego przywiązujemy się do bohaterów w grach? "Kultowe polskie zegarki" i ZX Spectrum powrócą. Nostalgia sprzeda wszystko Film dnia: Toy Story w rzeczywistości. Drony i zdalnie sterowane auto ratują pluszowego misia! 20 lat PlayStation. Polskie gry na konsolach Sony Którego ze znanych brodaczy chcielibyście ogolić? Zapraszamy do konkursu! Płacicie abonament? Będziecie mieć filmy i seriale TVP w Sieci za darmo FIlm dnia: Człowiek kontra maszyna - starcie kolejne. Łyżwiarz ściga się z dronem! Niewygodne dla producentów gier i gadżetów filmy mogą znikać z YouTube. Cenzura? Prawo do walki o dobre imię! Gadżet tygodnia [12] - znamy wyniki głosowania. Co wybraliście? Wardęga nie żyje? Nieprawda. To tylko kolejna próba wyłudzenia od Was pieniędzy Film dnia: Star Wars: The Force Awakens - tak wygląda pierwszy zwiastun... w świecie Lego! Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Widzieliśmy pierwszy zwiastun. Co wiemy o filmie? Wybieramy gadżet tygodnia [12]. Który podobał się Wam najbardziej? Błąd sklepu i gra za darmo? Bierzemy! Chytry gracz z Poznań Game Arena siedzi w każdym GTA V najlepiej pokazuje kobietę za kółkiem! Gdzie, jak i za ile? Wybieramy najlepszy sposób na kupowanie gier! Moda na "czarny piątek" dociera też do Polski. Czy we wszystkim musimy małpować Amerykę? Film dnia: Zrób to sam! Kolejka elektryczna z baterii, magnesu i miedzianego drucika Najciekawsze kamery internetowe na żywo! Piękne widoki, duchy, zwierzęta i zorza polarna